Skip to content

Masz bliznę? Sprawdź, co zrobić, by ją usunąć
Po operacji została ci brzydka blizna? A może brałeś udział w poważnym wypadku, odnosząc rany, jakich ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie lubi takich defektów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, lecz także przypominają o ciężkich przeżyciach, o których chcemy zapomnieć. Na ogół blizny goją się bez lekarskiej interwencji, z czasem blednąc oraz zanikając.

Po operacji została ci brzydka blizna? A może brałeś udział w groźnym wypadku, odnosząc rany, jakich ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie chce mieć takich defektów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, lecz również przypominają o ciężkich przejściach, o których chcemy zapomnieć. Najczęściej blizny goją się bez żadnej interwencji, powoli blednąc i zanikając.

Niekiedy jednak mimo upływu czasu pozostają czerwone oraz powodują niemiłe swędzenie. W takim wypadku może być wymagane profesjonalne usuwanie blizn Sopot (więcej), w jednym z salonów kosmetycznych, mających tego typu usługi. Pierwszym z proponowanych zabiegów jest mikrodermabrazja diamentowa. Polepszenie jest widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak aby pozyskać dostateczne efekty przydałoby się nawet dziesięć zabiegów. Zabieg można wykonywać ba każdym miejscu ciała i twarzy.

Jeżeli zrobimy mikrodermabrazję na policzkach czy na czole, spostrzeżemy także inne pozytywne rezultaty, takie jak zwężenie porów, zredukowanie zmarszczek albo zmniejszenie łojotoku. Zabieg nie boli oraz nie powoduje odczucia dyskomfortu. Nie zajmuje wiele czasu oraz nie wyłącza z codziennego życia, dlatego z miejsca można wrócić do zwykłych obowiązków. Drugi sposób usuwania blizn to peeling chemiczny, usuwający warstwy naskórka wraz ze zmianami, których chcemy się pozbyć.

Poza wygładzeniem blizn umożliwia również odmłodzenie twarzy, z czego ucieszy się każdy korzystający z peelingu pacjent. Jeżeli na twoim ciele znajduje się większa oraz bardziej uporczywa blizna, może być niezbędny laser. Nie tylko poradzi sobie z bliznami po trądziku, ale także po oparzeniach czy operacjach. Laser może zadziałać już po pierwszym zabiegu i może się okazać, że nie będzie trzeba wykonywać dalszych działań, ponieważ osiągnięte rezultaty będą nas satysfakcjonować.

Po zabiegu należy jednak pozostać przez parę dni w domu, aby skóra mogła dojść do siebie. Zabieg nie wiąże się z żadnymi ciężkimi skutkami ubocznymi oraz nie zagraża zdrowiu. Skorzystanie z usług gabinetów kosmetycznych to doskonały sposób na usuwanie blizn Sopot. Wybierz się do jednego z takich gabinetów, a niebawem pozbędziesz się swojego kłopotu oraz będziesz mógł znów cieszyć się idealną skórą bez czerwonych, swędzących zgrubień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*