Skip to content

Medycyna estetyczna: upiększamy kształt twarzy bez użycia skalpela

Mnóstwo osób każdego dnia toczy walkę z posiadanymi kompleksami. Badania dowodzą, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu w dużym stopniu wpływa na całe nasze życie. Jak sobie poradzić z niezgrabnym nosem, albo z dołującymi nas wąskimi wargami?

Sporo kobiet i mężczyzn dzień w dzień toczy bój z posiadanymi kompleksami. Badania naukowe wskazują, iż brak zadowolenia ze swojego wyglądu w dużym stopniu ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Jak sobie poradzić z niezgrabnym nosem, albo z dołującymi nas opadającymi kącikami ust?Zazwyczaj rezygnujemy z poprawy swego wyglądu, gdyż obawiamy się operacji chirurgicznej oraz jej następstw. Zniechęca nas także długi okres leczenia, bolesne rany i obowiązek noszenia opatrunków. Zazwyczaj również osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są krytykowane i określane mianem próżnych. Na szczęście, osiągnięcia nauki i medycyny, umożliwiają dziś niechirurgiczne zabiegi, dające szansę na wymarzony wygląd – . Najpopularniejsze z nich to bezoperacyjna korekcja nosa oraz modelowanie ust. Zabiegi są bezinwazyjne, trwają zaledwie 30-50 minut, a rezultaty są widoczne natychmiastowo. Jak to się dzieje?

twarz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w gabinetach medycyna estetyczna odbywa się przy zastosowaniu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu.

Zaabsorbowała Cię przedstawiana problematyka? Kliknij zatem tutaj i sprawdź więcej na stronie (http://www.titaniumdental.pl/skaling-zebow-i-piaskowanie/). Tamte publikacje też Cię niezwykle zaintrygują!

Kwas ten występuje naturalnie w organizmie ludzkim, nie jest zatem traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka powikłań – oczywiście pod warunkiem, iż zabieg zostanie przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę. Żel wstrzykuje się pod skórę ust za pomocą cieniutkiej igły. Podczas zabiegu można zwiększyć objętość dolnej i górnej wargi, wygładzić kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. Z tego powodu, że kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu są wyraźnie gładsze, jędrne, poprawia się także ich naturalna barwa. Efekt zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po tym czasie trzeba go powtórzyć.

Równie bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, pozwalającoferta serwis Angelka Photography kliknijozbycie się szpecącego garbu, czy uzupełnienie ubytków i skorygowanie krzywizn. Rzecz jasna, podczas takiego zabiegu nie można wpłynąć na wielkość nosa, w takim wypadku potrzeba będzie interwencja chirurgiczna – poddaj się zabiegowi tylko w profesjonalnym gabinecie . Dodatkową zaletą zabiegu bez skalpela jest to, iż pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest zatem cały czas świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze chce skorygować w kształcie nosa – dzięki temu wynik zabiegu będzie dokładnie odpowiadać jego wyobrażeniom.