Skip to content

Medycyna estetyczna – które zabiegi odznaczają się dziś największą popularnością wśród klientów?
Kompleksy to naprawdę poważne problemy, z którymi walczy sporo osób. Niestety, niekiedy jest to spowodowane ogromnym naciskiem społecznym na atrakcyjność wizualną. Wyretuszowane okładki popularnych czasopism, drobiazgowo zaplanowane sesje zdjęciowe – to wszystko buduje w ludziach niemożliwe do spełnienia wymagania w stosunku do własnego ciała.

Dużo osób walczy z poważnymi kompleksami, które utrudniają im życie. Niestety, często jest to spowodowane ogromnym naciskiem społecznym na atrakcyjność wizualną. Wyretuszowane okładki lubianych czasopism, starannie zaplanowane sesje zdjęciowe – to wszystko zasadza w ludziach wysokie wymagania w stosunku do własnego ciała.

oferta]

Na szczęście, współcześnie oferowanych jest wiele interesujących rozwiązań, które pozwalają na efektywną walkę z kompleksami. Przykładem może być chociażby medycyna estetyczna ( www.royalclinic.eu ) konin. Jakie zabiegi są dziś najczęściej wybierane? Zdecydowanie, do grona najbardziej lubianych zabiegów należy wstrzykiwanie różnego rodzaju wypełniaczy, głównie botoksu i kwasu hialuronowego.

Wypełniacze służą między innymi do likwidowania zmarszczek i gwarantują naprawdę dobre efekty, rzecz jasna jeżeli zostaną zastosowane z umiarem. Poza tym, przy pomocy botoksu oraz kwasu hialuronowego powiększa się usta. Współcześnie, duże, pełne, wydatne usta to pragnienie wielu kobiet, ponieważ właśnie taki ideał kobiecej urody jest popularny. Wobec tego zabiegi powiększania ust są bardzo powszechne, tym bardziej że ich koszty nie są wysokie. Medycyna (dermamed) estetyczna wykonuje też bardziej inwazyjne rozwiązania, jak powiększanie piersi za pomocą implantów. Niewielkie piersi są bardzo częstym kompleksem, tym bardziej że właśnie ta część ciała jest kulturowo utożsamiana z atrybutem kobiecości. Operacja powiększenia piersi może rozwiązać ten kłopot – klik!.

Poza tym, wielu pacjentów decyduje się na operacyjne skorygowanie kształtu nosa albo uszu. Popularne jest też operacyjne likwidowanie zmarszczek, czyli lifting, polegający na naciągnięciu skóry. Szwy są przeważnie umieszczane za uszami, gdzie zakrywają je włosy, dzięki temu rezultat ostateczny liftingu jest zadowalający, naturalnie o ile operacja zostanie przeprowadzona przez doświadczonego lekarza.

Presja posiadania szczupłego ciała sprawia, że pacjenci cenią sobie także zabiegi liposukcji, czyli odsysania tkanki tłuszczowej. Umożliwiają one zlikwidowanie nadmiaru tłuszczu w tych rejonach, w których nie pomaga dieta czy ćwiczenia. Ogólnie, medycyna estetyczna zapewnia współczesnemu człowiekowi dużo możliwości modyfikowania swojego wyglądu. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim umiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*