Skip to content

Odmłódź się z Wellderm
Wellderm to doskonałe Centrum mające w swojej ofercie bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezboleśnie przekazać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje aktywne mogą być łatwo i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

Wellderm to niezwykłe Centrum mające w swojej ofercie bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezboleśnie dostarczyć skórze niezbędnych składników odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Dzięki temu substancje odżywcze aktywne mogą być swobodnie i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego likwidowania owłosienia. Za pośrednictwem nowatorskiej technologii IPL zabiegjest szybki i totalnie bezbolesny – zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

Odmładzanie
Starzenie skóry następuje, kiedy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych pojawiają się zmiany w strukturze skóry. Stopniowo zanikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach spada zawartość składników nawilżających. W skutek tego skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się następne zmarszczki. Starzenia nie można całkowicie wstrzymać, niemniej jednak za pośrednictwem specjalnych zabiegów medycyny estetycznej można w dużym stopniu spowolnić i zmniejszyć jego przebieg.

kwas – zobacz – hialuronowy
Kwas hialuronowy razem z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje np: o sprężystości skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać adekwatny stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z upływem czasu jego zawartość maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawienia się zmarszczki. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwały
Pozwala uwydatnić naturalne piękno . Podkreśla zalety urody i tuszuje jej niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet natychmiast po przebudzeniu buzia jest wyrazista a uroda łagodnie podkreślona. Perfekcyjnie zastępuje powszedni makijaż. Idealny makijaż stały dostosowuje się wyrazem i barwą do urody w taki sposób, by stanowił idealne dopełnienie.

To tylko niektóre zabiegi jakie znajdują się w Wellderm, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzenie strony