Skip to content

Medycyna estetyczna w służbie urodzie, czyli w obecnych czasach każdy może być idealny
Jeszcze jakiś czas temu osoby którym nie odpowiadała ich uroda nie miały wiele możliwości. Tak naprawdę pozostawało im jedynie pogodzenie się ze swoim wyglądem. Aktualnie medycyna estetyczna proponuje nieprawdopodobnie dużo możliwości, z których korzystają już nie tylko panie, ale również mężczyźni. Pośród najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej znajduje się depilacja, czyli usuwanie niepotrzebnego owłosienia.

Jeszcze kilkanaście lat temu osoby którym nie odpowiadała ich uroda nie posiadały tyle opcji pozwalających na zmianę. W zasadzie pozostawało im jedynie pogodzenie się ze swoim wyglądem. Obecnie medycyna estetyczna daje naprawdę sporo możliwości, z których mogą skorzystać już nie tylko przedstawicielki płci pięknej, ale także mężczyźni. Wśród popularnych zabiegów medycyny estetycznej wyszukać można depilacja, czyli usuwanie niepotrzebnego owłosienia.

depilacja bikini

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze nie tak dawno osoby, które zapragnęły pozbyć się swoich włosów z ciała mogły poddać się tylko zabiegowi depilacji z wykorzystaniem wosku. Było to tak naprawdę bolesne, a równocześnie nie było w stanie dać długiego efektu. Dzisiaj wielkim hitem jest depilacja laserowa, która sprawia, że włosy z poddanych zabiegowi miejsc znikają naprawdę na długo. W ofercie większości gabinetów medycyny estetycznej obecna jest depilacja męska Warszawa, którą proponuje – polecamy klinikę Angel Factory. Realizowana coraz częściej depilacja męska Warszawa, którą oferuje to nieprawdopodobny hit, na który decydują się panowie w bardzo różnym wieku. Zazwyczaj mężczyźni usuwają włosy spod pach, wielu panów decyduje się także na depilację pleców. Nie brak jednak również panów, którzy stawiają na depilację miejsc intymnych. Depilacja laserowa może być realizowana przy użyciu zróżnicowanych laserów. Ostatnimi czasy niezwykle często wykorzystywany jest Light Sheer Warszawa, który oferuje. Wspomniany Light Sheer Warszawa, który proponuje to laser naprawdę bezpieczny (polecamy gabinet Angel Factory).

depilacja laserowa

Autor: Elite
Źródło: Elite

Równie na czasie jest laser Vectus Warszawa, który ma do zaproponowania. Wykorzystywany laser (zobacz: laser kosmetyczny) Vectus Warszawa, który ma do zaproponowania to również urządzenie bezpieczne, zobacz: Angel Factory Warszawa . Depilacja laserowa nie należy do najprzyjemniejszych. W czasie zabiegu pojawia się niezwykle często naprawdę silny ból. Aby go złagodzić, urządzenia do depilacji mają wbudowane wyspecjalizowane głowice chłodzące. Dzięki temu cały zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny. Po zabiegu depilacji laserowej włosy nie będą wrastałyprzez wiele lat. Kiedy zaczynają się pojawiają, są cienkie, delikatne i jest ich naprawdę mało. Trzeba jednak pamiętać, że efekty daje wykonanie całej serii zabiegów.Najlepsze efekty można otrzymać u osób, które posiadają jasną skórę, a równocześnie ciemne włosy.