Skip to content

Jakiego rodzaju pieluszki zakupić dla naszego dziecka
Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Spełniają szereg zadań prócz prostej pielęgnacji szkraba. Mogą mieć zastosowanie jako pieluszka wielorazowa lub wkład do pieluszki kieszonki. To również najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi maluszka.

Pieluszki układane sporządzone z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji oprócz normalnej pielęgnacji malucha. Mogą służyć jako pieluszka wielorazowa lub wkład do pieluszki kieszonki. To też bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.

Dla oseska – wolno użyć jej jako otulacz, jakim troskliwie okryjemy dzidziusia, gwarantując mu sielski sen. W skwarne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, gdyż bambus daje uspokajające uczucie chłodu. W wyjątkowo słoneczne dni pieluszką bambusową owiniemy wózek, nosidełko bądź malucha w foteliku automobilowym, bo bambus absorbuje promienie UV. O ile dziecko jest wcześniakiem bądź ma drażliwą karnację, mamy możliwość z sukcesem użyć pieluszki bambusowe jak ręcznik, bambus jest szczególnie subtelny, miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym nader mocny, a z powodu swej super chłonności, ekspresowo osuszy skórę pociechy. Kapitalnie sprawdza się także jako podłoże na przewijak. Pieluszki z kieszonką, więcej- to ogromnie praktyczna i łatwa w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.Pieluszki skonstruowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i warstwy mikropolarku od strony pupy malucha.

Jeżeli chcesz odnaleźć rzeczywiście bardzo porządne źródło, spójrz na tekst, który został stworzony przez autentycznego profesjonalistę.

Te dwie warstwy są ze sobą połączone tak ażeby pozostał otwór na wepchnięcia wkładów chłonnych. Do wylotu tego wkłada się ilość i rodzaj wkładek stosowną do wieku i potrzeb maluszka. Pieluchy kieszonki posiadają wielofunkcyjny wymiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden chłonny wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z bardziej ekonomicznych wyjść. Pielucha z kieszonką wzrasta wspólnie z dzieckiem i daje sposobność użycia umownych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania koniecznych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny układ pieluchy pozwala na luźne założenie na nią niemowlęcego body na napy i wszystko się ze sobą przyzwoicie dostraja. Gumki nie uwierają pociechy, model pozwala na właściwe dostosowanie, cała pieluszka z kieszonką jest sumiennie wykonana, ogromnie miękka i zapewnia prawidłową rotację powietrza przy skórce dziecka. Warstwa mikropolaru od strony pupy malucha nie otrzymuje wilgoci i dzięki temu skóra nie ma połączenia z wilgotnością.