Skip to content

Musimy dbać o własny wygląd
Każdy pragnie prezentować się jak najwspanialej, a co się z tym łączy wydajemy wiele pieniędzy na właściwe preparaty oraz zabiegi, które powinny nam w tym pomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko robimy systematycznie, chcąc żeby nasza skóra jak najdłużej przedstawiała się wspaniale, pięknie i elastycznie. Co istotne, to czasem umiemy wydać naprawdę wielkie pieniądze na kremy, lecz czy naprawdę ciągle korzystamy z tego co najwspanialsze?

Każdy chce prezentować się jak najwspanialej, a co się z tym łączy wydatkujemy wiele oszczędności na dobre kosmetyki oraz zabiegi, które mają nam w tym dopomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko wykonujemy regularnie, pragnąc by nasza cera jak najdłużej przedstawiała się wspaniale, pięknie oraz nienagannie. Co ważne, to czasem potrafimy przeznaczyć naprawdę wielkie oszczędności na kremy, ale czy naprawdę zawsze korzystamy z tego co najlepsze?

Kosmtyki do ciała i twarzy

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie kremy muszą być rzetelnie sprawdzoneNa rynku istnieje bardzo dużo producentów kremów do twarzy, co spowoduje, że czasami ciężko jest nam się zadecydować, które z nich są najwspanialsze. Trzeba pamiętać, iż nim trafią one na rynek do klienta, przeżywają w pierwszej chwili bardzo wiele sprawdzianów, a to wszystko po to, aby sprawdzić, czy naprawdę działają tak wspaniale oraz czy nikogo nie będą uczulały. Lecz czy to znaczy, iż najlepsze kremy do twarzy są jednocześnie tymi drogimi?

Nie zawsze, jak udowodniły różne badania niezależnych specjalistów, często jest tak, że najwspanialsze rezultaty podarują kremy ze średniej półki, które ani nie należą do tych tanich, ani nie należą do tych najdroższych.

Jeśli intryguje Cię omawiany wpis, to bez wahania kliknij tu i zobacz ponadto inny równie pasjonujący pełen tekst.

Z resztą powinniśmy wspomnieć, iż nie cena jest tutaj najważniejsza (porady na temat urody i zdrowego stylu życia: ).

Nie patrzmy na cenę tylko na składNawet najdroższy krem nie przyniesie oczekiwanych efektów jeśli będzie nieprawidłowo do nas dobrany. Jeśli posiadamy skórę delikatną, to nie mamy szansy nabywać kremu dla cery suchej, oraz tak identycznie kiedy jesteśmy młodymi osobami, to musimy się skupić na kremach, które będą utrzymywały odpowiednią ilość kolagenu w naszej skórze, które będą dbały o to, by była ona jędrna i elastyczna. Jeśli będziemy wybierać kremy dla osób dojrzalszych, które mają oddziaływanie przeciwzmarszczkowe, to z pewnością nie jedynie nie dostaniemy oczekiwanego wyniku, lecz jeszcze dodatkowo przyspieszymy starzenie się skóry.

Czytanie etykiet jest niezwykle ważneJak widzimy najlepsze kremy, to tak naprawdę te, które posiadają elementy odpowiednie do naszej cery, do młodej skóry powinny mieć wodę, kolagen, elastynę, ale do starszej powinny się w nim znaleźć też składniki przeciwzmarszczkowe, szczególnie jeśli już dostrzegliśmy pierwsze zmarszczki pod oczami. Najważniejsze zawsze jest to, aby kupować kremy dopasowane do naszego wieku oraz do wymagań naszej skóry.

Sprawdź równiez jak najlepiej dbać o zdrowie i sylwetkę: