Skip to content

Myjnia-dezynfektor jest narzędziem umyślnie dobranym do asekuracji wymogów każdej lecznicy
Myjnia-dezynfektor jest sprzętem planowo dopasowanym do ochrony wymogów każdej lecznicy i kliniki w zakresie bezpiecznego i prędkiego przygotowania przyborów do sterylizacji. Zezwala na dezynfekcję produktów leczniczych, jakie są bądź mają szansę być zabrudzone opornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są obowiązującymi składnikami przygotowania instrumentarium wielokrotnego użytkowania do sterylizacji i ponownego zastosowania.

Myjnia-dezynfektor jest narzędziem celowo dostosowanym do zabezpieczenia pragnień jakiejkolwiek przychodni i kliniki w obszarze pewnego i prędkiego przygotowania instrumentów do sterylizacji. Zezwala na dezynfekcję produktów leczniczych, które są lub mogą być zarażone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są ważnymi szczegółami przygotowania instrumentów wielorazowego użytkowania do sterylizacji i ponownego zastosowania.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Dynamiczne oczyszczanie oddziałuje na jego dobre działanie również walor użytkowy. Myjnia-dezynfektor zapewnia osiąganie solidnego, bezpiecznego i powtarzalnego procesu. Używanie myjni w trakcie przygotowania instrumentów do sterylizacji zapewnia dużo korzyści wśród których są trudna do przecenienia oszczędność czasu pracy kadry, wydłużenie wytrzymałości urządzeń, bezpośrednie zwiększenie bezpieczeństwa personelu i chorych (-> zobacz szczegóły).

Komora urządzenia myjnia dezynfektor skonstruowana jest z najlepszej stali nierdzewnej. Wszystkie części konstrukcyjne odznaczają się doskonałą jakością i ścisłością montażu. W komorze myjni dezynfektora znajdują się wszechstronne, wykonane z drutu, kosze podstawowe. W wyposażeniu alternatywnym znajdują się liczne kosze, oraz wieszaki także podnoszące zalety użytkowe myjni. Wykonalne jest też podłączenie modułu umożliwiającego sprawne mycie końcówek stomatologicznych. W przegródce urządzenia (elektrody EKG) zwanego myjnia dezynfektor znajdują się aż trzy rozgałęzienia myjące, które zapewniają wydajny bieg postępowania na każdych rzędach. Zarówno samo mycie jak również spłukiwanie odbywa się z wystarczającą skutecznością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

całkowitym załadunku (tutaj pełna oferta).

Drzwi zaopatrzone są w szybę umożliwiającą na optyczną inspekcję zachodzących w myjni postępowań. Zamykane są one ręcznie. Po naciśnięciu guzika start drzwi są automatycznie klinowane. Myjnia dezynfektor wyposażony jest w styk szeregowe do którego wolno podłączyć drukarkę. Dzięki temu nabywca może archiwizować biegi realizowanych cykli mycia i dezynfekcji w formie wydruków.

Gdy zainteresował Cię zaprezentowany zagadnienie, poznaj serwis detoks alkoholowy szczecin, gdzie odnajdziesz dodatkowe informacje. Poszerz swoje wiadomości.

Jest to niezbędne podczas kontroli.