Skip to content

Myjnia-dezynfektor jest narzędziem umyślnie dobranym do asekuracji wymogów każdej lecznicy
Myjnia-dezynfektor jest przyrządem umyślnie dostosowanym do zabezpieczenia wymogów każdej lecznicy i kliniki w obrębie bezpiecznego i szybkiego przygotowania instrumentarium do sterylizacji. Umożliwia dezynfekcję wyrobów medycznych, które są albo mogą być skażone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są znaczącymi składnikami przygotowania instrumentarium wielokrotnego użytkowania do sterylizacji i powtórnego przeznaczenia.

Myjnia-dezynfektor jest narzędziem celowo dostosowanym do zabezpieczenia pragnień jakiejkolwiek przychodni i kliniki w obszarze pewnego i prędkiego przygotowania instrumentów do sterylizacji. Zezwala na dezynfekcję produktów leczniczych, które są lub mogą być zarażone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są ważnymi szczegółami przygotowania instrumentów wielorazowego użytkowania do sterylizacji i ponownego zastosowania.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Dynamiczne oczyszczanie oddziałuje na jego dobre działanie również walor użytkowy. Myjnia-dezynfektor zapewnia osiąganie solidnego, bezpiecznego i powtarzalnego procesu. Używanie myjni w trakcie przygotowania instrumentów do sterylizacji zapewnia dużo korzyści wśród których są trudna do przecenienia oszczędność czasu pracy kadry, wydłużenie wytrzymałości urządzeń, bezpośrednie zwiększenie bezpieczeństwa personelu i chorych (-> zobacz szczegóły).

Komora urządzenia myjnia dezynfektor skonstruowana jest z najlepszej stali nierdzewnej. Wszystkie części konstrukcyjne odznaczają się doskonałą jakością i ścisłością montażu. W komorze myjni dezynfektora znajdują się wszechstronne, wykonane z drutu, kosze podstawowe. W wyposażeniu alternatywnym znajdują się liczne kosze, oraz wieszaki także podnoszące zalety użytkowe myjni. Wykonalne jest też podłączenie modułu umożliwiającego sprawne mycie końcówek stomatologicznych. W przegródce urządzenia zwanego myjnia dezynfektor znajdują się aż trzy rozgałęzienia myjące, które zapewniają wydajny bieg postępowania na każdych rzędach. Zarówno samo mycie jak również spłukiwanie odbywa się z wystarczającą skutecznością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

całkowitym załadunku (tutaj pełna oferta).

Drzwi zaopatrzone są w szybę umożliwiającą na optyczną inspekcję zachodzących w myjni postępowań. Zamykane są one ręcznie.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na opisywany temat, to znajdziesz je zapewne po przejściu na witrynę (https://okonaoko.pl/optyk-nadarzyn) – w tamtym miejscu są one niesamowicie interesujące.

Po naciśnięciu guzika start drzwi są automatycznie klinowane. Myjnia dezynfektor wyposażony jest w styk szeregowe do którego wolno podłączyć drukarkę. Dzięki temu nabywca może archiwizować biegi realizowanych cykli mycia i dezynfekcji w formie wydruków.

Gdy zainteresował Cię zaprezentowany zagadnienie, poznaj serwis detoks alkoholowy szczecin, gdzie odnajdziesz dodatkowe informacje. Poszerz swoje wiadomości.

Jest to niezbędne podczas kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*