Skip to content

Na ile skuteczna jest mezoterapia? – zobacz więcej tutaj
Mezoterapia poprawia kondycję skóry oraz hamuje łysienie. Jest to zabieg, który nie jedynie leczy skórę, lecz też ją odmładza i zapobiega poniektórym kłopotom natury estetycznej. Zabiegi te wykorzystywane są w kuracji nerwobóli. Mezoterapia jest też stosowana w zabiegach antycellulitowych.

Mezoterapia poprawia stan skóry jak też hamuje łysienie. To zabieg, jaki nie tylko leczy skórę, ale także ją odmładza i zapobiega niektórym problemom natury estetycznej. Zabiegi te wykorzystywane są w leczeniu nerwobóli. Mezoterapia jest również stosowana w zabiegach antycellulitowych.

MezoterapiaMezoterapia – kliknij aby zobaczyć więcej – Wrocław polega na wprowadzeniu bezpośrednio do skóry właściwego preparatu mieszczącego substancje odżywcze. W zależności od kłopotu będą to kwasy organiczne, oligoelementy, lub związki z grupy glikozaminoglukanów. Po raz pierwszy przeprowadzono ją w tutaj]1952 roku – wtenczas to francuski doktor Michael Pistor chciał za jej pomocą zlikwidować niedosłuch u swojego pacjenta. I choć to się nie udało, to zabieg przyniósł obiecujące następstwa: zredukował ból i szumy uszne. W sześćdziesiątych latach dwudziestego wieku zabiegi owe stosowano w przypadkach różnych innych niedomagań: migren, żylaków, a także w kuracjach dermatologicznych, jak kuracja łysienia plackowatego albo łuszczycy. Rozkwit tej metody nadszedł niedawno, wraz z rozwojem medycyny estetycznej.

Obecnie zabieg mezoterapii jest bazą wielu kuracji i znaleźć go możemy w ofercie bardzo wielu gabinetów. Chociaż nie jest zabiegiem chirurgicznym, to jednak mogą go przeprowadzać wyłącznie medycy – na ogół dermatolodzy a także lekarze medycyny estetycznej – sprawdź ofertę gabinetu dermatologii estetycznej we Wrocław. Wymaga bowiem nie jedynie zwinnych rąk a także dokładności w dozowaniu preparatu, który stosowany jest w konkretnym przypadku, ale również bardzo dogłębnej znajomości ludzkiej anatomii.

Co leczy mezoterapia Wrocław? Wspomniane zabiegi wykorzystywane są zarówno w medycynie konwencjonalnej, jak również estetycznej. Wskazaniem są: neuralgie, nadmierne napięcie mięśniowe, urazy powstałe w efekcie praktykowania sportu. Jednakże mezoterapia łączy się przede wszystkim z medycyną estetyczną, gdzie realizowana jest zarówno do prewencji, jak też leczenia poniektórych zmian skórnych, czy zmniejszenia skutków upływającego czasu.

Czy chcesz zdobyć nowe dane na omawiany temat? Jeżeli tak, to zobacz, jakiego rodzaju komunikaty posiada porządna treść (www.wellclinic.pl/endolifting-4d-twarz-mlodsza-o-10-lat/), zapewne także Cię zainteresują.

Wskazaniem są: drobne zmarszczki na twarzy, blizny potrądzikowe, zwiotczała skóra ciała, rozstępy, wypadanie włosów.
Jak znaleźć gabinet medycyny estetycznej oferujący tego typu zabiegi? Nic skomplikowanego, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać wyrażenie: dermatologia estetyczna Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*