Skip to content

Najciekawsze akcesoria do golenia
Co męski facet nosi w kosmetyczce? Na pewno niewiele. Kilka przedmiotów, które są zupełnie konieczne. Żadnych niepotrzebnych kremów, balsamów i innych kobiecych spraw. Klasyczny facet nie ma także tandetnych nożyków do golenia.

Co autentyczny mężczyzna powinien mieć w kosmetyczce? Na pewno niewiele. Trochę elementów, które są całkowicie niezbędne. Bez niepotrzebnych kremów, maści i innych damskich gadżetów. Klasyczny facet nie ma także plastikowych maszynek do zarostu.

W jego kosmetyczce jest golarka z żyletkami bądź ostra, oldskulowa brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś sprawia, że facet czuje siłę. Kawał ostrego metalu trzymany w dłoni to wspaniałe uczucie i naprawdę dokładne golenie. Do zestawu trzeba dodać zapomniany już pędzel do kremu, taki, jaki miał twój dziadek. Wszystko, co musi mieć facet, który pragnie mieć więź ze swoimi przodkami z dawnych wieków. Który nie znosi wymyślnych kosmetyków dla zniewieściałych chłopczyków. Brzytwa do golenia to sprzęt dla faceta, potomka wojowników i żołnierzy.

brzytwa

Źródło: facetaria.pl

Bywa tak, że ostrze się obsunie i poleci krew. Autentyczny mężczyzna nie uroni łezki, to pewne. Nie ma tu miejsca na użalanie się, skaleczenie należy załatać. Kosmetyczka salon kosmetologiczny ostrów w tym momencie transformuje się w podręczną apteczkę. Musi w niej leżeć sztyft zawierający ałun, związek chemiczny skutecznie tamujący nieduże skaleczenia powstałe w trakcie bitewnego nastroju przed lustrem. Staniesz się jak ranger na plaży francuskiej, który zadrapany pociskiem prędko opatruje skaleczenie i od razu wraca do szturmu. Krwawienie zatrzymane, możesz zwalczać zarost dalej, komandosie. Widok krwi musi cię wzmocnić, uwolnić dawne instynkty, o których istnieniu nawet wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy.

Gdy w końcu odłożysz błyszczące ostrze brzytwy do futerału, pora odkazić skórę. Nie myśl nawet o żelach po goleniu, prawdziwego faceta uraduje porządna woda kolońska, pachnąca siłą i energią. Tak właśnie ma wonieć mężczyzna, a nie jakimiś kwiatkami i liliami. Po goleniu jak wyjdziesz z domu, z pewnością przyciągniesz spojrzenia kobiet. Zachęcisz je swoim zapachem i prezencją spadkobiercy żołnierzy. W miejscu pełnym sfeminizowanych facetów, pociągających nosem nad malutkim zadrapaniem i lękających się karaluchów, ty staniesz się samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl