Skip to content

Najlepsze miejsce na wesele – sala bankietowa, restauracja i hotel w jednym.
Najbardziej oblegane restauracje na wielkie wesela i kameralne przyjęcia weselne to takie, które zapewnią dużo miejsca, wyśmienity catering oraz miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy taką restaurację nieopodal Wrocławia?

Cieszące się najlepszą opinią restauracje na duże wesela i kameralne imprezy weselne to takie, które zapewniają dużo miejsca, wyborny catering oraz miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy taką restaurację w pobliżu Wrocławia?

Catering
Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, proponują dużą ilość miejsc, gotowych zorganizować niepowtarzalną imprezę. Luksusowa restauracja (przenieś mnie do strony) w Brzegu Dolnym (oferta w Brzegu Dolnym)

przygotuje dla nas przyjęcie zarówno na trzydzieści, jak i na 300 gości, gdyż posiada dużą, klimatyzowaną, zaprojektowaną ze smakiem salę bankietową. Zaletą restauracji jest fakt, że sala jest zlokalizowana na parterze, a na piętrze, w pokojach, możemy zakwaterować naszych przybyłych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel mamy z głowy, a wygoda pobytu zwiększa się maksymalnie.

My również możemy spędzić noc w apartamencie, szczególnie jeżeli planujemy poprawiny następnego dnia. Całą oprawę naszej imprezy i ustrojenie sali możemy uzgodnić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który ma pod sobą salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, lecz możemy też zgłosić wcześniej nasze uwagi i dobrać barwy na przykład do ozdób pary młodej. Jeżeli nie mamy chęci i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na pomoc kwiaciarki lub firmy na co dzień organizującej śluby i wesela. Jeżeli chodzi o catering, restauracja (zobacz p2 wrocław) zagwarantuje nam nie tylko wykwintne menu podczas całego naszego przyjęcia, ale też zaserwuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.

Pokój hotelowy
Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Całe menu, które pojawi się na weselnym stole, możemy uzgodnić dużo wcześniej z szefem kuchni oraz dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać doświadczeniu szefa kuchni, który przygotuje menu odpowiednio do imprezy oraz naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno sezonowa dostępność produktów (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów czy osób starszych. Warto zaplanować również urocze upominki jako podziękowanie dla naszych gości, na przykład w postaci ozdobnie zapakowanego wyboru ciast oraz butelki dobrego szampana.

Restauracja w Brzegu Dolnym a w szczególności www.starastolowka.pl/ to miejsce klimatyczne, w którym na pewno warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez moment nie będziemy się martwićo organizację i przebieg wesela, a po naszej imprezie niejednokrotnie będziemy chcieli tam powrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*