Skip to content

Najlepsze miejsce na wesele – sala bankietowa, restauracja i hotel w jednym.
Cieszące się najlepszą opinią restauracje na duże wesela i kameralne przyjęcia weselne to te, które oferują sporo miejsca, wykwintny catering i noclegi dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy takie miejsce w pobliżu Wrocławia?

Cieszące się najlepszą opinią restauracje na duże wesela i kameralne imprezy weselne to takie, które zapewniają dużo miejsca, wyborny catering oraz miejsca hotelowe dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy taką restaurację w pobliżu Wrocławia?

Catering

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, proponują dużą ilość miejsc, gotowych zorganizować niepowtarzalną imprezę. Luksusowa restauracja w Brzegu Dolnym (oferta w Brzegu Dolnym)

przygotuje dla nas przyjęcie zarówno na trzydzieści, jak i na 300 gości, gdyż posiada dużą, klimatyzowaną, zaprojektowaną ze smakiem salę bankietową. Zaletą restauracji jest fakt, że sala jest zlokalizowana na parterze, a na piętrze, w pokojach, możemy zakwaterować naszych przybyłych gości weselnych, dlatego dodatkowy hotel mamy z głowy, a wygoda pobytu zwiększa się maksymalnie.

My również możemy spędzić noc w apartamencie, szczególnie jeżeli planujemy poprawiny następnego dnia.https://www.eccoholiday.com/kraj/tunezja/ – zajrzyj koniecznie -Całą oprawę naszej imprezy i ustrojenie sali możemy uzgodnić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który ma pod sobą salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, lecz możemy też zgłosić wcześniej nasze uwagi i dobrać barwy na przykład do ozdób pary młodej. Jeżeli nie mamy chęci i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na pomoc kwiaciarki lub firmy na co dzień organizującej śluby i wesela. Jeżeli chodzi o catering, restauracja zagwarantuje nam nie tylko wykwintne menu podczas całego naszego przyjęcia, ale też zaserwuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.

Pokój hotelowy

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Całe menu, które pojawi się na weselnym stole, możemy uzgodnić dużo wcześniej z szefem kuchni oraz dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać doświadczeniu szefa kuchni, który przygotuje menu odpowiednio do imprezy oraz naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno sezonowa dostępność produktów (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów czy osób starszych. Warto zaplanować również urocze upominki jako podziękowanie dla naszych gości, na przykład w postaci ozdobnie zapakowanego wyboru ciast oraz butelki dobrego szampana.

Restauracja w Brzegu Dolnym a w szczególności to miejsce klimatyczne, w którym na pewno warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez moment nie będziemy się martwićo organizację i przebieg wesela, a po naszej imprezie niejednokrotnie będziemy chcieli tam powrócić.