Skip to content

Najlepsze prezenty na Gwiazdkę
Już niedługo Wigilia, więc należy zastanowić się, co w tym roku ukochanym naszym szkrabom sprezentuje święty Mikołaj. Dar ma być wyjątkowy i dobrze dobrany. W tym wpisie przedstawiamy 3 świetne propozycje choinkowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu dzieciakowi. Każdy z tych prezentów silnie rozwija umiejętności dzieciaka oraz oferuje dużo godzin zabawy.

Za pasem Gwiazdka, zatem należy zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym maluchom podaruje dobrotliwy brodacz. Dar musi być unikatowy i dobrze dobrany. W artykule przedstawiamy trzy arcyciekawe propozycje prezentowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu maluchowi. Każdy z tych prezentów mocno rozwija umiejętności dziecka oraz oferuje dużo godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci
Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Po pierwsze, angry birds to warta uwagi zabawka. Z pewnością każdy zetknął się z grą Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeśli nie, omówmy w skrócie ten fenomen elektroniczny: gra bazuje na wystrzeliwaniu z procy ptaszków w celu strącenia świnek. Ta niezależna produkcja fińskiego wytwórcy gier komórkowych zarobiła olbrzymią popularność podczas ostatnich 3 lat. W Angry Birds gra już kilkadziesiąt milionów ludzi. A dziś złe ptaki wyszły z wyświetlaczy komórek i tabletów do rzeczywistości. Angry Birds gra planszowa świetnie ćwiczy refleks i umiejętności ruchowe twojego malucha. Ten świetny upominek kupisz już za mniej więcej 89 złotych w porządnych sklepach z grami, także tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to propozycja popularnego producenta zabawek Fisher Price. Jest kierowany dla najmniejszych maluchów, które właśnie uczą się maszerować. Pociecha wrzuca kolorowe piłeczki do środka wulkanu, a po tym może je wyrzucać stamtąd w widowiskowy sposób. Piłeczkowy Wulkan motywuje malucha do wykonywania pierwszych kroków i poznawania środowiska. Znakomity podarek dla młodego człowieka, który ma już pół roku.

O rety krety to gra zręcznościowa uznanej firmy Mattel dla pociech w wieku powyżej czterech lat. Zabawka czerpie ze znanych od lat zabaw, które stymulują refleks. Zawodnicy mają szybko uderzyć młotkiem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im prędzej uda się dotknąć zwierzątko, tym więcej plusów gracz dostaje. Znakomita rozrywka na wiele radosnych godzin dla twojego dziecka i jego towarzysza. Zabawa świetnie ćwiczy refleks oraz uczy przyjaznej i rzetelnej rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*