Skip to content

Najlepsza ochrona jak również pielęgnacja włosów – przekrój poprzez artykuły Kerastase.

Gabinety fryzjerskie cieszą się coraz to większą wziętością, nie trudno więc zauważyć że powstają w mgnieniu oka. Wpierw przeznaczone szczególnie dla płci żeńskiej, teraz oblegane także przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie dobrze zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie wyraźnie się powiększa.

Salony fryzjerskie cieszą się coraz większą wziętością, nie trudno więc spostrzec że budowane są w mgnieniu oka. Wcześniej przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to niejako wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie odpowiednio zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się podwyższa.

więcej na

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to jednostka zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu wyrobów międzynarodowej marki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są dystrybuowane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na bazar producent dotyczą innego rodzaju włosów i przynoszą inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny połysk i lekkość włosów, zabieganie przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego gatunku włosów, ochrona barwy i blasku, zwiększenie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase proponuje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i dodatkowo teksturyzacja – dodatkowe informacje. Trzy bezproblemowe gesty obrzędu, stosowane w toku pielęgnacji w salonie, można kontynuować w miejscu zamieszkania. Kąpiel -to pierwszy etap rytuału.

Czasami zamieszczone w internecie wiadomości są niemiarodajne, ale jeśli interesuje Cię tego typu tematyka, to kliknij i zdobądź więcej informacji (www.uroczysko7stawow.pl/hotel/eko) również na analogicznej stronie.

Luksusowej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, dopasowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko funkcjonalna i ukierunkowana. Przemiana wyczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i cudowny wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania. Oferuje działającą ochronę i niesłychany blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, precyzyjnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne produkty, by zagwarantować swoim włosom celową opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednak – aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy przyjmą to na co zasługują, wybieraj kosmetyki zalecane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.