Skip to content

Najlepsza ochrona jak również pielęgnacja włosów – przekrój poprzez artykuły Kerastase.

Zakłady fryzjerskie cieszą się co chwila większą renomą, nie trudno więc spostrzec że powstają w mgnieniu oka. Wcześniej przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie poprawnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacząco się podwyższa.

Salony fryzjerskie cieszą się coraz większą wziętością, nie trudno więc spostrzec że budowane są w mgnieniu oka. Wcześniej przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to niejako wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie odpowiednio zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się podwyższa.

więcej na

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to jednostka zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu wyrobów międzynarodowej marki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są dystrybuowane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, jakie wypuścił na bazar producent dotyczą innego rodzaju włosów i przynoszą inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny połysk i lekkość włosów, zabieganie przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzmocnienie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego gatunku włosów, ochrona barwy i blasku, zwiększenie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase proponuje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i dodatkowo teksturyzacja – dodatkowe informacje. Trzy bezproblemowe gesty obrzędu, stosowane w toku pielęgnacji w salonie, można kontynuować w miejscu zamieszkania. Kąpiel -to pierwszy etap rytuału. Luksusowej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, dopasowanej do natury włosów tudzież skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.

Ten proponowany serwis (https://www.vanthorn.pl/product/granatowy-garnitur-marynarka-dwurzedowa-szyty-miare/) zawiera zbliżone dane na opisywany wątek. Obowiązkowo zbadaj to teraz, ponieważ zdobyte informacje całkowicie Cię wciągną.


Pielęgnacja – tylko funkcjonalna i ukierunkowana. Przemiana wyczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i cudowny wygląd. Ostatnim etapem staje się teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania. Oferuje działającą ochronę i niesłychany blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, precyzyjnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne produkty, by zagwarantować swoim włosom celową opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednak – aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy przyjmą to na co zasługują, wybieraj kosmetyki zalecane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*