Skip to content

Nalewki z podhalańskich gór doskonale smakują i mają drogocenne szczególności uzdrawiające
Domowe nalewki są zawsze wyborowym rarytasem dla lokatorów oraz przyjaciół. Przepisy z reguły są od pradziada oraz w 100% naturalnym wyrobem, robionym domowym sposobem.

Domowe nalewki są zawsze wspaniałym smakołykiem dla lokatorów oraz znajomych. Przepisy z reguły są od pradziada oraz w 100% naturalnym produktem, przeprowadzanym domowym sposobem.

nalewki

Autor: Aaron Muszalski
Źródło: http://www.flickr.com
Receptura kroczy z pokolenia na kolejne pokolenie z niezmiennym przepisem, ażeby kultywować tradycje rodzinną. Nalewka z Poronina sięga lat 30 XX stulecia. Jest wykonywana tradycyjnym domowym przepisem z użyciem wartościowych ziół oraz roślin z samego serca tatrzańskich gór. Skład na nalewki nie tylko znakomicie smakują, ale również mają wartościowe specyfiki uzdrawiające. Należałoby nadmienić o Litworówce ekskluzywnej podhalańskiej nalewce wytwarzanej wedle tradycyjnych tatrzańskich receptur przy użyciu substratu arcydzięgielu litworu, nadzwyczaj rzadkiej rośliny, napotykanej w Tatrach o wartościowych cechach zdrowotnych – więcej tu.

nalewka w dekoracyjnej butelce

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Nalewka znamionuje się korzennym aromatem, która jest dodatkowo poparta smakiem naturalnego miodu. Nalewka ta oddziałuje zdrowotnie na układ nerwowy, działając uspokajająco czy wspiera w leczeniu bólów głowy, a również regeneruje trawienie. Dodatkową drogocenną o ogromnych specyfikach zdrowotnych oraz fantastycznym smaku jest nalewka Litworówka z kwieciem czarnego bzu. Pośród komponentów wypatrzymy również arcydzięgiel litwor i żeń-szeń. Nasilenie tych komponentów daje mnóstwo dobrodziejstw leczniczych. Poprawia apetyt, działa uspokajająco, a też poprawia czynność serduszka oraz nerek. Co więcej kwiat czarnego bzu wspiera w stanach przeziębienia i poprawia odporność.

Natomiast reguluje działanie układu pokarmowego, oczyszcza organizm z toksyn, działa bakteriobójczo oraz przeciwgrzybicznie czy wspomaga w leczeniu migreny, oraz działa uspokajająco nalewka Litworówka z liścia arcydzięgla litworu.

Szukasz następnych wiadomości na ten interesujący temat? Zachęcamy zatem do odwiedzenia innej witryny. Jak to zrobić? Najedź na hiperłącze do witryny.

Wartościowa nalewka Cytrynówka stanowi tradycyjną nalewką z dokładną formułą i przepisem z domów pradziadów zamieszkujących serce podhalańskich gór. Bajeczny smak cytryny z naturalnym miodem ubogaca bajecznym aromatem i smakiem.

Sprawdź też:

Nalewka z Poronina nie tylko jest uświetniona cudownym smakiem, ale również korzystnie oddziałuje na nasze zdrowie. Są też doskonałe w charakterze nalewki na prezent, gdyż uświetnią podniebienie każdego degustatora. Nalewki na prezent okazjonalne czy też bez okazji zawsze będą miłym akcentem dla znajomych.