Skip to content

Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też popularne Edwin Jagger Razor stosują też mężczyźni dbający o brodę
Ostatnio powraca moda na okazały zarost u mężczyzn. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego terminu, który oznacza w rodzimym języku „drwal”.

Ostatnio wraca moda na okazały zarost u panów. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego słowa, które oznacza w rodzimym języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Broda od dawien kojarzy się z męskością i siłą. Dla wielu panów jest wyrazem poważnego podejścia do życia, męstwa i oczywiście ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Kobiety kochają lub nienawidzą zarostu i trudno poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są dużo bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko ogoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i w związku z tym także bardziej męscy. I tak jak kobiety starają się podkreślać swoją kobiecość przez wybór odpowiedniego stroju czy make-upu, tak mężczyźni swoją męskość lubią podkreślać właśnie poprzez brodę.

Zarost nie musi być duży, może być ledwo widoczny bądź z kolei sięgać aż po tors. Dzisiejsze możliwości jeśli chodzi o golarki i różnego typu preparaty jak żele do golenia czy pianki są tak duże, że w zasadzie można zrobić na swojej twarzy przeróżne cuda. Są panowie, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by nabrała pożądanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Co odważniejsi mogą brodę także pomalować bądź nadać jej osobliwy kształt.

Widzisz właśnie bardzo absorbujący wpis, zatem na pewno zaciekawi Cię także ten udostępniony (https://www.e-militaria.pl/plecaki-i-torby-55) materiał – on również jest warty Twojego zainteresowania.

Więcej na .

Na pewno zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie proste. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma większy zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Piękna broda wymaga na pewno lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Również trzeba ją strzyc, modelować czy golić. Stosuje się do tego naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też nie mniej znane Edwin Jagger Razor bądź podobne produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty pan, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być mocniej zdeterminowany, by dbać o swoją twarz, w przeciwnym razie może narazić się na nieprzyjemne opinie, gdy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Nie ma wątpliwości, że broda zmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej wykorzystywanych zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie. Broda może dodawać lat, sprawiać, że mężczyzna na pierwszy rzut oka wygląda interesująco i tajemniczo. Dlatego nadal jest i jeszcze z pewnością długo będzie na topie.