Skip to content

Nasze zdrowie jest najważniejsze
Nie uwielbiamy chodzić do doktorów oraz zwierzać im się ze własnych problemów zdrowotnych. Jeszcze gorzej jest, jeśli te problemy nie dotykają naszego ciała, jedynie umysłu, lub sfery intymnej, a co się z tym łączy, nie widać po nas, żeby coś nam dolegało, a właściwie tylko my wiemy, jak nam jest z samym sobą niedobrze. Jeszcze całkiem niedawno współżycie było tematem tabu, a co się z tym łączy, człowiek z wszelkimi niejasnościami był sam.

Nie kochamy chodzić do doktorów oraz zwierzać im się ze własnych trudów zdrowotnych. Jeszcze gorzej jest, kiedy te problemy nie dotykają naszego ciała, jedynie umysłu, albo sfery intymnej, a co się z tym wiąże, nie widać po nas, by coś nam dolegało, a praktycznie jedynie my zaznaczymy, jak nam jest z samym sobą źle. Jeszcze zupełnie niedawno współżycie było tematem tabu, a co się z tym łączy, człowiek z wszelkimi wątpliwościami był sam.

związki

Autor: Jean-François Gornet
Źródło: http://www.flickr.com
Seksuolog to także lekarzNa szczęście teraz jesteśmy coraz mocniej świadomi tego, jak to co dzieje się w naszym życiu intymnym ma szansę się oddziaływać na pozostałych częściach naszego życia. Kiedy zauważamy, iż seks nie sprawia nam żadnej radości, lub że spowoduje nam cierpienie, a lekarz ginekolog polski ginekolog dublin nie dostrzega najmniejszych przesłanek ku temu, które mogłyby być wywołane naszą budową, to z pewnością trud jest natury psychicznej. Przez to właśnie oczekuje na nas seksuolog – informacje , lekarz który zezwoli nam nie tylko lepiej poznać czym jest seks, lecz też dopomoże nam odkryć nasze obawy, które nie zezwalają nam się prawdziwie cieszyć tym fizycznym zbliżeniem. Obowiązuje go tajemnica lekarska taka sama jak każdego kolejnego lekarza, a więc możemy być przekonani, że wszystko z czego mu się zwierzymy będzie pozostawało między nami oraz nikt obcy się o tym nie dowie.

Wiele możemy dzięki temu zyskaćJeszcze niedawno ludzie, a zwłaszcza kobiety były wychowywane, iż seks to ich obowiązek względem męża i że one nie mogą z niego czerpać najmniejszych radości. Dzisiaj to podejście bardzo się odmieniło, nie mniej jest tak bardzo zakorzenione w podświadomości niektórych kobiet, iż intymne zbliżenie sprawia im niejako cierpienie, gdyż boją się one, iż może im być przyjemnie i mają szansę chcieć więcej. Wizyta u tego eksperta ma szansę przekonać takie kobiety, że seks przede wszystkim powinien stać się obopólną przyjemnością i jeśli lubią go uprawiać, to nie ma w tym nic złego, a już z pewnością nie powinny uważać, iż są zepsute.

Taka rozmowa naprawdę nie jest zła
Parę spotkań z tym ekspertem może sprawić, iż nasze życie będzie piękniejsze, że to co nas od zawsze blokowało w środku dziś się odmieni, a co się z tym wiąże, iż będziemy wyczuwali znaczniejszą przyjemność ze współżycia (przejdź na i nasz profil). Od czasu do czasu takie psychiczne hamulce mają szansę wyrządzić więcej szkód niż fizyczne trudności, a co się z tym łączy, musimy z nimi jak najszybciej zacząć walczyć.