Skip to content

Nie obawiajmy się uratowania własnego małżeństwa!
Pragniemy nareszcie dorównać USA – w szczególności w ogólnym poziomie życia, ekonomii, płacy, itp. Jednak jest z pewnością coś z czego w żadnym wypadku nie możemy wziąć przykładu: mianowicie rozchodzi się o znaczącą ilość spraw rozwodowych. Można tak naprawdę śmiało powiedzieć, że ci Amerykanie zwariowali na punkcie rozwodów! Przecież nie w każdym przypadku uzyskanie rozwodu jest konieczne. Dobrze – przykładowo zdrada małżeńska jest niezmiernie sensownym powodem rozwodu, ale nierzadko przyczyną jest chociażby wielka kłótnia, która sprawia, że niegdyś całkiem szczęśliwi małżonkowie decydują się na rozwód.

Chcielibyśmy nareszcie dorównać Stanom Zjednoczonym – w szczególności w ogólnym poziomie funkcjonowania, ekonomii, rynku pracy, itp. Jednakowoż jest z pewnością coś z czego nigdy nie możemy brać przykładu: a konkretniej rozchodzi się o znaczną ilość spraw rozwodowych. Można w sumie powiedzieć, że Amerykanie zwariowali na punkcie rozwodów! Przecież nie we wszystkich przypadkach pozyskanie rozwodu jest potrzebne. Owszem – na przykład zdrada jest bardzo sensownym powodem rozwodu, lecz często przyczyną jest choćby ogromna kłótnia, która powoduje, że wcześniej całkiem szczęśliwi ludzie decydują się na rozwód.

para

Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
A może zwykła psychoterapia – choć generalnie mieszkańców Stanów Zjednoczonych nie należy raczej przekonywać, bo to we właśnie w Stanach Zjednoczonych w ogóle się ona „urodziła”.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest zajmujący? Jeżeli tak, to kliknij w odnośnik i zbadaj praktyczne informacje – wciągną Cię totalnie.

Może przejdźmy na nasze podwórko: zatem co mogą zrobić małżonkowie, którzy w tym momencie są w ogromnym konflikcie z własnym małżonkiem – no na tyle solidnym, że na serio biorą pod uwagę wzięcie rozwodu. Najbardziej znacząca rada: nigdy ciekawe sprawdź te propozycje nie należy przesadnie bać się skutecznego psychologa. Bardzo często psychoterapeuta jest w sumie prawdziwym cudotwórcą, który powoduje, że to małżeństwo, które niejako było do „kasacji”, znowu może odkryć własne uczucie. Jeżeli ktoś widział House of Cards – wybitny serial, kojarzy parę prezydencką, która w obliczu wielkich kłopotów po prostu udała się na psychoterapię. Nie ma najmniejszego sensu spojlerować, lecz możemy mieć pewność, iż owe spotkania, choć bardzo zniszczyły ich działalność polityczną, uratowały sakramentalny związek (polecani psycholodzy).

Solidny psychoterapeuta kraków jest niejako przyjacielem – choć niewątpliwie dosyć drogim. Cóż, chociaż pewnie niektórzy powiedzą, że tak jakby przyszło nam płacić za typową rozmowę, którą przecież moglibyśmy przeprowadzić bez opłat, to jednak takie postrzeganie zawodu psychoterapeutów nie ma większego sensu. Rzeczywistość jest taka, że jeżeli nie wychodzimy z założenia, iż najzupełniej nasze uczucie do żony/męża wygasło, dzięki psychoterapeucie mamy możliwość odmienić swój związek. Nigdy nie postrzegajmy tematu psychoterapii ogólnikowo, ponieważ bardzo często tak jakby powodujemy, że zwykłe, bzdurne stereotypy, mogą doszczętnie zniszczyć nasz związek!