Skip to content

Niezbędne sprzęty dla mężczyzny
Postęp niesie ze sobą dużo korzystnych rzeczy. Nowe technologie, szybsze podróżowanie, dłuższe życie. Ale zjawiło się także dużo złych rzeczy. Jednym z błędów teraźniejszości okazało się postępujące zniewieścienie mężczyzn. W w tej kwestii nie ma znacznej przesady.

Współczesność niesie ze sobą dużo pozytywnych zmian. Nowe technologie, mniej czasochłonne podróżowanie, dłuższe życie. Ale pokazało się też wiele mankamentów. Jednym z błędów teraźniejszości jest postępujące zniewieścienie panów. W w tej kwestii nie ma żadnej przesady.

brzytwa do golenia 3

Faceci w naszym otoczeniu stali się miękcy. Można to dostrzec wyraźnie na przykładzie ubioru. Współczesne gwiazdy muzyki to wychudzeni chłopaczkowie o łagodnych, niewieścich prawie rysach. Współczesne nastolatki rozglądają się za ładnie ubranymi chudzinami bez zarostu. Powiększa się również grupa facetów, których pakiet kosmetyków jest obszerniejszy niż ten, który posiada statystyczna kobieta. A przecież w kosmetyczce prawdziwego mężczyzny musi znajdować się jedynie parę podstawowych artykułów: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydatne są też dobre pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Należy wiedzieć, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Dziś facet ma do dyspozycji w sklepach setki różnorakich dziwacznych balsamów, kremów i smarowideł. Nieźle sprzedają się elektryczne maszynki.

Ceremoniał pozbywania się owłosienia z twarzy został mocno zautomatyzowany i ułatwiony. Nie poznał męskiego życia ten, kto nigdy w życiu w ręku brzytwy nie trzymał. Przy takim nożu potrzebna jest precyzja i koncentracja. To powoduje, że golenie jest rytuałem, momentem tylko dla tnącego.

Zaciekawiły Cię notki podane w tym tekście? Jeśli tak, to czytaj także (http://www.s-lab.pl/produkty/leki-bez-recepty-otc.html) podobne wiadomości, dotyczące tego sektora. Przejdź do nowej witryny.

Dzierżenie w dłoni fragmentu ostrego żelaza gwarantuje poczucie władzy. Gwarantuje poczucie wspólnoty z antenatami, którzy zamiast smartfonem, walczyli ostrymi jak, zgrabnie to ujmując, brzytwa mieczami.

Mało kto ze współczesnych facetów kojarzy, do czego jest przydatny ałun. Ta substancja znakomicie hamuje krwotok. Balsamy dla panienek trzeba wyrzucić do worka na odpadki. Męski facet czasem krwawi. I nie ucieka na widok krwistych plam na ostrzu brzytwy, a używa skuteczne środki.

Woda kolońska powinna wonieć męską mocą. Tu nie może być badyli, ani żadnych cukierkowych akcentów. Woda kolońska to dobre uzupełnienie naturalnego zapachu, który ma męski mężczyzna. Woni władzy, energii, testosteronu. Pora pokazać zbabiałym facetom, co jest znamieniem męskości.

Źródło: facetaria.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*