Skip to content

Orient w kosmetologii, czyli kosmetyki azjatyckie oraz indyjskie – sprawdź
Nastała era kultu piękna, wszyscy chcemy zachować młode lata i zdrowy wygląd na długi czas. Troska o ciało zajmuje nam na co dzień wiele godzin. Tyczy się to przede wszystkim niewiast, ale często także mężczyzn. Niestety mijający czas jest dla naszej urody bezwzględny. Co zrobić, by powstrzymać postępowanie starzenia? Czy wystarczy codziennie nacierać twarz specyfikami i co jakiś czas odwiedzać kosmetyczkę?

Rozpoczęła się era kultu piękna, wszyscy pragniemy zatrzymać młodzieńcze lata i zdrowy wygląd na długo. Pielęgnacja ciała zajmuje nam każdego dnia mnóstwo czasu. Dotyczy to szczególnie pań, ale często także panów. Niestety upływający czas jest dla naszego ciała niemiłosierny. Począć, by wstrzymać proces starzenia? Czy wystarczy codziennie smarować twarz kremami i systematycznie odwiedzać kosmetyczkę?

uroda

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy dużo sposobów na zachowanie pięknego wyglądu.

Inne, też niezwykle interesujące szczegółowe opracowanie (https://www.plock.centrumdemed.pl/stomatolog-stomatologia/) tego zagadnienia odnajdziesz tu. Przeczytaj koniecznie a z pewnością nie będziesz żałować!

W ostatnim czasie pośród troszczących się o urodę sławne stały się kosmetyki indyjskie. z pewnością swą sławę uzyskały dzięki organicznemu pochodzeniu. receptura kosmetyków azjatyckich opiera się przede wszystkim o wyciągi z roślin np. agrest indyjski czy dziki kaktus, które trudno trafić w innych produktach dostępnych w naszym kraju. smarowidła azjatyckie (tu) są ekologiczne, dlatego nadają się dla różnych typów cery, zwłaszcza tych z problemami. Zawierają organiczne olejki i esencje, pozbawione parabenów i innych syntetycznych substancji. Produkty te bazują na kulturze i roślinach azjatyckiego pochodzenia, często zasadzają się na tradycji ajurwedy, która propaguje zdrowie, harmonię i przede wszystkim bliski związek z naturą. Uroda i opadająca powieka makijaż w średnim wieku w znaczeniu ajurwedy nie ma nic wspólnego z obecnym kanonem urody. W ajurwedzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne są nierozerwalne. Ma to istotne znaczenie w kosmetologii, gdzie widzi się piękno jako stan szeroko pojętego kondycji fizycznej i witalności. Na polskimrodzimym rynku dostępna jest szeroka gama kosmetyków indyjskich różnych marek, od kosmetyków do twarzy po szampony do pielęgnacji włosów. W ofercie sklepów ze specyfikami pochodzenia azjatyckiego znajdziemy także produkty kolorowe.

kosmetyki

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc odjąć sobie lat, poprawić stan swojej ciała, włosów i paznokci warto spróbować organiczne produkty do pielęgnacji pochodzące z Azji. Wiele się słyszy o ich cenionych właściwościach i pozytywnych skutkach zdrowotnych – . Jednak w zgodzie z nauką wschodu, aby w pełni radować się młodym wyglądem i osiągnąć pełnię zdrowia nie wystarczy troszczyć się wyłącznie o wygląd zewnętrzny Dopiero równowaga między pięknem fizycznym i wewnętrznym pozwoli nam zyskać wymiar mistyczny.