Skip to content

Oryginalne buciki dla bobasa
DLA NASZYCH DZIECI
Nasze najmłodsze pociechy często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Ciężko jest namówić małe dzieci do włożenia kapci.

DLA NAJMŁODSZYCH
Małe dzieci często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Ciężko jest namówić małe dzieci do włożenia kapci.

Dlatego trzeba kupić takie skórzane kapcie dla dzieci, które nasze dziecko założy z chęcią. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór produktów dla naszego małego potomstwa i co istotne rzeczy te są różnokolorowe i sprawiają, że łatwiej nam do nich przekonać nasze pociechy. Możemy kupić dziecku kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Pośród produktów tego typu są kapcie, które są odzwierciedleniem postaci z kreskówek. Duże wkładane kapcie w kształcie postaci Disneya na sto procent sprawią, że nasza pociecha z chęcią wciągnie je na stópki. Przy zakupie kapci dziecięcych sprawdźmy, z czego są one wykonane. Miejmy na uwadze fakt, że nóżki dzieci są delikatne i wrażliwe. Kupowanie całkowicie syntetycznych kapci zdecydowanie nie będzie dobrym wyborem dla naszej pociechy. Warto jest też pójść z dzieckiem do sklepu. Jeżeli samo wybierze sobie kapcie na sto procent będzie z większą chęcią je nosiło. Dobrze jest też wytłumaczyć maluchowi, dlaczego ma nosić kapcie. Dla dorosłego sprawa jest jasna. Dziecko nie musi rozumieć, dlaczego kapcie są ważne, dlatego po prostu ich nie zakłada. Jeśli kilka razy powiemy dziecku, o co chodzi, to zapewne za którymś razem zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie mamy kapci to nas upomni.

Zaciekawiły Cię myśli opracowane w tym artykule? Czujesz jednakże braki? W takim razie zachęcamy do nowej strony – kliknij to (http://zabawekczas.pl/produkty/lalki-i-akcesoria,2,1633) i przeloguj się tam.

Musi pamiętać, że przykład idzie z góry. Jeśli sami nie chodzimy w kapciach, nie mamy, co liczyć na to, że nasze dziecko zacznie je nosić.

Helen Doron Early English, dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

DLA MAŁYCH DZIECI
Zdarza się, że czasem nie zdajemy sobie sprawy jak, iż skuteczne metody łagodzenia np. bólu u dorosłych sprawdzą się u całkiem małych dzieci. Do takich rozwiązań na pewno należy zaliczyć termofor dla niemowlaka. Termofor często pomaga w walce z kolką u małych brzdąców. Wiadomo, że innego termoforu użyje dorosły, a innego będziemy używać przy leczeniu dziecka. Dlatego trzeba znaleźć dla niemowlaka tak termofor, który będzie odpowiedni do stosowania go u małej pociechy. Na naszym rodzimym rynku jest dużo producentów, tego typu , które mają w swojej ofercie termofory bezpieczne dla niemowląt. Trzeba dowiedzieć się czy produkty konkretnego producenta mają wszystkie certyfikaty, które potwierdzą, że dany termofor jest bezpieczny. Poza tym wielu producentów proponuje interesujące termofory o różnych kształtach i z wieloma różnymi wzorami.