Skip to content

Piękną być
Modelowanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz bardziej modne. Usta to jeden z istotniejszych fragmentów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie wydatne usta uważane są za bardziej interesujące oraz ponętne. Zabieg powiększania ust trwa blisko pół godziny, jest nieomal bezbolesny oraz zawsze stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Modelowanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz bardziej modne. Wargi to jeden z ważniejszych fragmentów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie pełne wargi są uważane za bardziej atrakcyjne oraz kuszące. Zabieg powiększania ust trwa prawie pół godziny, jest niemal bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Współcześnie na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, jaki poprawia sprężystość tkanek – kwas hialuronowy do ust. Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek dookoła ust jak też powiększa usta. Koryguje kontur ust oraz profil twarzy. Kwas hialuronowy wygładza troszkę bruzdy a także zmarszczki, ujmuje również nieco lat. Do zabiegu nie należy się specjalnie przygotowywać jak też nie są konieczne specjalne badania, acz lekarz dentysta dublin może żądać ich wykonania, gdy uzna, że to słuszne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa paręnaście minut, umożliwia przeprowadzenie widocznej korekty ust. Efekt jest niestety tymczasowy i utrzymywać się będzie ok. pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka konieczność następnego zabiegu na modelowanie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem absolutnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Określony jest do modelowania figury, lecz nie w celu pozbycia się otyłości. Przez terapię miejscowego schładzania redukuje nadwyżkę tkanki tłuszczowej – brzuch, uda, boki tułowia. Kriolipoliza to zjawisko uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana poprzez aplikatory skóra jest poddana chłodzeniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po ok. 3 miesiącach.

Czas ten wynika z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez około pół roku, a włączając czynnik dietetyczny na stałe. Dostrzegalne efekty po zabiegu są zależne od rozległości jak też stanu tkanki poddanej chłodzeniu. Pacjenci pragnący ponowić zabieg w celu podtrzymania a także powiększenia rezultatu mogą uczynić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich spostrzega różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to brzemienność, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.