Skip to content

Planujesz przeprowadzić poprawę wzroku? Zdecyduj się na znakomity zabieg femtolasik
Jeżeli od pewnego czasu planujesz przeprowadzić laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia usunąć wiele wad, nie jedynie krótkowzroczność czy dalekowzroczność, lecz również astygmatyzm. Poza różnorodnym spektrum działania ma także wiele innych pozytywów.

Jeśli od dłuższego czasu masz planie wykonać laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga wykluczyć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, lecz także astygmatyzm. Poza szerokim spektrum działania ma również wiele innych walorów.

okulary korygujące

Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do codziennych obowiązków, sam zabieg zaś zajmuje wyłącznie paręnaście sekund. Femtolasik to typ lasera femtosekundowego, który daje wyjątkową precyzję, umożliwiając dopasować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezrównanej dokładności zabieg jest całkowicie bezpieczny i – co ważne – bezbolesny, gdyż wielu pacjentów niepokoi się bólem. Ponadto zabieg można wykonać nawet przy poważnych wadach wzroku, co w przypadku innych metod stanowi zasadniczy powód wykluczenia chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a później robi się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy i w odpowiedni sposób zadziałać wiązką lasera. Kilkanaście sekund wystarczy, aby uformować kształt rogówki i ponownie umieścić przecięty płatek. Nie wymaga się zakładania opatrunkowej soczewki, gdyż miejsce nacięcia jest tak naprawdę niewidoczne. Zabieg można zrobić na obydwu oczach równocześnie.

Zaintrygował Cię taki post? To świetnie, ale kliknij ten link, gdyż oprócz tego mamy również inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć także (https://revitabielany.pl/zabiegi-healite-wroclaw/).

Wada już nie powróci, a pacjent będzie mógł się cieszyć nowym, ostrzejszym wzrokiem. Tak jak w przypadku każdego zabiegu femtolasik również wymaga wizyty konsultacyjnej, podczas której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. 2 godziny po nich najlepiej nie prowadzić auta, ponieważ wpuszczone krople mogą chwilowo pogorszyć jakość widzenia. Badania zajmują około 1,5 godziny. W trakcie wizyty przedstawiane są także szczegółowe informacje na temat działań przeprowadzanych przez lekarza. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może zakładać soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o kłopotach ze wzrokiem. Wreszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się świetną ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz zrobić niniejszy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.