Skip to content

Planujesz przeprowadzić poprawę wzroku? Zdecyduj się na znakomity zabieg femtolasik
Jeśli od pewnego czasu nosisz się z zamiarem wykonania laserowej korekty przeprowadzić laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, którą jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga usunąć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność lub dalekowzroczność, lecz również astygmatyzm. Poza rozmaitym spektrum działania ma także wiele innych atutów.

Jeśli od dłuższego czasu masz planie wykonać laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga wykluczyć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, lecz także astygmatyzm. Poza szerokim spektrum działania ma również wiele innych walorów.

okulary korygujące
Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do codziennych obowiązków, sam operacją (np. dodaj serwis do stron zaufanych) zaś zajmuje wyłącznie paręnaście sekund.

Czy po przeczytaniu publikowanego artykułu udało Ci się wynieść coś fascynującego? Jeżeli tak, to zobacz pozostałe informacje tu (http://www.gooddayspa.pl/oczyszczanie-twarzy-bielsko-biala) – z pewnością wciągną Cię bez reszty.

Femtolasik to typ lasera femtosekundowego, który daje wyjątkową precyzję, umożliwiając dopasować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezrównanej dokładności zabieg jest całkowicie bezpieczny i – co ważne – bezbolesny, gdyż wielu pacjentów niepokoi się bólem. Ponadto zabieg można wykonać nawet przy poważnych wadach wzroku, co w przypadku innych metod stanowi zasadniczy powód wykluczenia chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a później robi się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy i w odpowiedni sposób zadziałać wiązką lasera. Kilkanaście sekund wystarczy, aby uformować kształt rogówki i ponownie umieścić przecięty płatek. Nie wymaga się zakładania opatrunkowej soczewki, gdyż miejsce nacięcia jest tak naprawdę niewidoczne. Zabieg można zrobić na obydwu oczach równocześnie. Wada już nie powróci, a pacjent będzie mógł się cieszyć nowym, ostrzejszym wzrokiem. Tak jak w przypadku każdego zabiegu femtolasik również wymaga wizyty konsultacyjnej, podczas której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. 2 godziny po nich najlepiej nie prowadzić auta, ponieważ wpuszczone krople mogą chwilowo pogorszyć jakość widzenia. Badania zajmują około 1,5 godziny. W trakcie wizyty przedstawiane są także szczegółowe informacje na temat działań przeprowadzanych przez lekarza. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może zakładać soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o kłopotach ze wzrokiem. Wreszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się świetną ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz zrobić niniejszy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*