Skip to content

Zainwestuj w zdrowie oraz lepszy, bogatszy smak już teraz
Pragnąć zadziwić bliskich, przyjaciół lub rodzinę, poleca się w kuchni stawiać na nowoczesność i wcielać w życie ciekawe koncepcje. Prozdrowotne dodatki, takie jak przyprawy lub nasiona, poleca się używać systematycznie, też ze względu na możliwość urozmaicenia posiłków. Dodatek taki jak pasta jajeczna przyrządza się na wiele sposobów, natomiast składniki przydatne do zrobienia pasty z pewnością znajdziesz w swojej lodówce. Wystarczy tylko nieco kreatywności oraz dobrych chęci, a można wówczas przygotować przepyszne kanapki dla całej rodziny.

Chcąc zaskoczyć bliskich, przyjaciół oraz rodzinę, polecane jest podczas gotowania stawiać na nowoczesność i wprowadzać w życie ciekawe koncepcje. Pełnowartościowe dodatki, takie jak przyprawy lub nasiona, polecane jest stosować systematycznie, także ze względu na możliwość urozmaicenia posiłków. Dodatek taki jak pasta jajeczna przyrządzać można na różne sposoby, natomiast składniki przydatne do zrobienia pasty z pewnością znajdziesz w swojej lodówce. Wystarczy tylko nieco kreatywności oraz dobrych chęci, a powstaną przepyszne kanapki dla całej rodziny.

warzywa

Autor: StateofIsrael
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierz zdrowe siemię lniane dla siebie

Nasiona lnu zwyczajnego, czyli znane oraz stosowane ogólnie siemię lniane, używa się jako leczniczy środek na bazie ziół. To właśnie siemię (siemię lniane 100g) jest często dosypywane do zup oraz sałatek, dzięki czemu trawienie jest przyspieszone i przebiega sprawniej – interesujący wpis.

Kiedy już przeanalizujesz ten wpis, równie atrakcyjna okaże się ta pomocna treść (http://ehsbiznespartner.pl/odpady-torun/), ponieważ zawiera pokrewne dane na omawiany temat.

Polecane jest również picie wywaru z siemienia lnianego, które działa na skórę, włosy oraz paznokcie jak najbardziej pozytywnie. Efekty zauważyć można już w niedługim czasie!

Urozmaicenie dnia a pasta jajeczna

szczypiorek

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com

Zrobienie dodatku do chleba, jakim jest pasta jajeczna, jest wyjątkowo nieskomplikowane. Niezbędne są średnio cztery jajka, w zależności od pożądanej ilości produktu. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w musztardę i majonez, ponieważ urozmaicą w znacznym stopniu smak pasty. Duże znaczenie ma również dodanie drobno posiekanego szczypiorku, który nada naszemu dodatkowi niepowtarzalny, lekko ostry smak. Zgodnie z gustem pastę należy doprawić solą oraz pieprzem, by uzyskać doskonałe swoim zdaniem proporcje smakowe.

Siemię lniane – do czego polecane jest je dodać?

Czym w rzeczywistości jest siemię i czy istnieją jakieś przeciwwskazania do jego stosowania? Nasiona te są wyjątkowo oleiste, więc siemię lniane nie może być spożywane przez osoby odchudzające się. Są to płaskie nasiona, które nie mierzą więcej niż 3 mm, a są w kolorze szarobrązowym. Mimo niewielkich rozmiarów mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie, dlatego warto wzbogacać swoje posiłki choć odrobiną tych magicznych nasion!

Mnóstwo innych produktów: znajdziesz w sklepie: Zdrowy Stragan .