Skip to content

Bój o jak najpiękniejsze ciało
Każdy z nas pragnie pochwalić się swoim pięknym ciałem. Próbujemy różnych metod, by tak właśnie było. Jedne są bardziej korzystne, inne słabsze. Czytamy porady, jak „mieć zjawiskową sylwetkę w 30 dni”, lub jak „wyrzeźbić ciało w dwa tygodnie”.

Wielu z nas chce pochwalić się swoim pięknym ciałem. Próbujemy różnych metod, by tak właśnie było. Jedne są bardziej korzystne, inne słabsze. Czytamy rady, jak „posiadać cudowną sylwetkę w trzydzieści dni”, czy jak „wyrzeźbić ciało w dwa tygodnie”.

Muskularny mężczyzna

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z tych rad jest po trochu wyssane z palca, a my tak naprawdę zdajemy sobie z tego sprawę, bo trudno w tak krótkim czasie osiągnąć tak niesamowity efekt. Myślimy identycznie o tych wszelkich cud dietach, które mają uczynić z nas modeli i modelki. Ale bez obaw, istnieją sposoby, które potrafią przyspieszyć proces zrucania na wadze czy budowania masy mięśniowej.

Alternatywą na to są suplementy. Do wyboru mamy sporo ciekawych rodzajów, lecz na uwagę zasługuje zwłaszcza jeden produkt: arginina. Jest to aminokwas niezwykle pomocny do zrealizowania znakomitej większości procesów fizjologicznych, a są nimi na przykład produkcja hormonu wzrostu

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com

lubeliminowanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu.

Odpowiada Ci ten tekst? To super, sprawdź stronę (http://welldent.wroclaw.pl/) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Jest określana także L-arginią, uznawana za substancję nieodzowną w zakresie przyrostu masy mięśniowej, stąd zawierają ją właśnie odżywki dla sportowców.

Arginina jest obecna również w jedzeniu. Najlepszy jej rodzaj dostępny w mleku, przetworach mlecznych, mięsie drobiowym, obecna jest też w rybach (łosoś, halibut), w orzechach, płatkach owsianych, soi, słoneczniku. Korzyści z zażywania argininy są bardzo pozytywne. Przede wszystkim: błyskawiczny powrót do całkowitego funkcjonowania (na przykład, po operacji), lepsze działanie czynności nerek. Dzięki argininie jesteśmy w mniejszym stopniu podatni na zagrożenie różnymi zakażeniami, ponadto prędzej się goją rany.

Arginina jest nieodzowna dla wszystkich. Potrzebują jej najmłodsi, osoby starsze oraz oczywiście ludzie uprawiający sport – zawodowo i amatorsko i ci którzy walczą z nadwagą. Jak właściwie działa arginina? Dzięki przekształceń argininy tworzy się substancja chemiczna – tlenek azotu.

Prezentowany tekst jest bardzo zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także pozostałe polecane test pernatalny sanco treści, gdyż są równie ciekawe i wciągną Cię zupełnie.

Wpływa on na szersze otwarcie naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi. Bardziej pobudzone jest jednakże wydzielanie hormonu wzrostu i produkcja insuliny. Dzięki takiemu działaniu, iż cechuje się umiejętnością do rozszerzania naczyń krwionośnych oferowana jest dla osób, które mają problemy z potencją.