Skip to content

Chcesz odzyskać estetyczny brzuch? Czasem sposobem na niedoskonałości okazuje się zabieg!
Każda pani marzy o tym, by zachować wspaniałą sylwetkę oraz jędrną skórę. Niestety, takie czynniki jak urodzenie dziecka, starzenie oraz otyłość mogą pozbawiać skórę jędrności i sprawiają, że prezentuje się ona bardzo nieładnie. Do tego problemu często dochodzi także „pomarańczowa skórka”, którą trudno się zwalcza. Nieładny wygląd zazwyczaj staje się źródłem poważnych kompleksów i sprawia, że panie tracą pewność siebie. Pomyślnie dzisiejsza medycyna estetyczna dysponuje narzędziami, które pomogą poprawić kondycję ciała oraz skóry.

Każda z nas marzy o tym, żeby mieć piękną figurę oraz jędrną skórę. Niestety, takie czynniki jak urodzenie dziecka, starzenie i otyłość pozbawiają skórę jędrności oraz powodują, że prezentuje się ona wyjątkowo nieładnie. Do tego problemu nierzadko dochodzi również „pomarańczowa skórka”, którą trudno się usuwa. Nieładny wygląd zazwyczaj staje się podłożem poważnych kompleksów oraz powoduje, że panie tracą pewność siebie. Pomyślnie obecna medycyna estetyczna dysponuje narzędziami, które pomogą poprawić kondycję ciała oraz skóry.

Brzuch zagrożony nieestetycznymi fałdkami

Newralgiczne strefy na kobiecym ciele są często narażone na występowanie niedoskonałości, tworzenie się fałd i cellulitu. Do takich miejsc zaliczają się: pośladki, uda, biodra, jak także brzuch.

Wiedz, że możesz odnaleźć dane na omawiany wątek, więc kliknij w odsyłacz oraz przeczytaj tu wiadomości, które będą Ci niezbędne.

Nieładny wygląd wymienionych części ciała bywa podłożem utraty pewności siebie oraz zakompleksienia. Walka z mankamentami urody oraz nagromadzonym tłuszczem jest bardzo trudna, niejednokrotnie pozostałością po niej zostają nieładne fałdy skórne. Metodą na udoskonalenie wyglądu okazuje się operacja plastyczna brzucha. Polega ona na operacyjnym usunięciu nagromadzonych fałd skórno-tłuszczowych. Warto jednak wiedzieć, że do podobnych zabiegów nie kwalifikują się osoby otyłe oraz panie planujące ciążę.

zabieg

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

A może zgłosisz się na odsysanie tłuszczu z brzucha?

Medycyna estetyczna to obecnie bardzo nowoczesna oraz innowacyjna dziedzina, która wciąż ulega doskonaleniu i proponuje nowe możliwości i narzędzia dla uzyskania wspaniałego wyglądu. Zakres wykorzystywanych zabiegów jest tak rozległy oraz ciekawy, że z pewnością każda kobieta wyszuka lekarstwo na własne niedoskonałości. Częstym problemem pań okazuje się zbyt krągła figura i tłuszczyk zbierający się w newralgicznych miejscach. Wykorzystanie współczesnych zabiegów, jak na przykład liposukcja ultradźwiękowa cena, okazuje się całkowicie bezpieczne i pomaga skutecznie walczyć z tkanką tłuszczową!

To naprawdę działa

W sytuacji, kiedy decydujemy się na taki zabieg, jak liposukcja ultradźwiękowa efekty u siebie zauważymy natychmiast po zabiegu. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że podobny zabieg nie wiąże się z dużą utratą wagi, ponieważ odsysany tłuszcz bywa dość lekki. Na to miejsce można szybko dostrzec, że sylwetka jest smuklejsza, bardziej jędrna oraz ładniej się prezentuje. Polecamy też