Skip to content

Profesjonalne zabijanie bakterii
W sytuacji, gdy posiadasz własny gabinet stomatologiczny, potrzebne ci jest systematyczne zaopatrzenie w instrumenty. Identycznie jest w przypadku innego rodzaju gabinetów lekarskich, a też gabinetów kosmetycznych. Wszelkiego rodzaju sprzęty do pielęgnacji paznokci powinne być regularnie poddawane dogłębnemu dezynfektowaniu. Mówiąc wprost, konieczne są porządne dezynfektory.

zabiegi kosmetyczne
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W sytuacji, gdy prowadzisz prywatny gabinet dentystyczny, niezbędne ci jest systematyczne zaopatrywane w niezbędny sprzęt. Identycznie jest w sytuacji innego typu gabinetów lekarskich, a również gabinetów odnowy biologicznej. Różne instrumenty do pielęgnacji paznokci powinne być regularnie poddawane dogłębnemu czyszczeniu. Mówiąc wprost, nieodzowne są porządne dezynfektory.

Te maszyny są oznaczane także jako sterylizatory. Nazwa się wzięła rzecz jasna od sterylizacji, czyli solidnego oczyszczania – w takiej czynności nie przepada jedynie brud, giną także mikroby. W gabinetach lekarskich, które przyjmują tysiące pacjentów w trakcie roku, zasady higieny muszą być bezwzględnie przestrzegane. Instrument takiego rodzaju, jak np. lusterka laryngologiczne bądź skalpele, powinien być czyszczony. Podobnie jest w sytuacji salonów piękności. Urządzenia do konserwacji paznokci, które nie są za każdym razem poddawane sterylizacji, transmitują fatalne schorzenia skórne, takie jak pęcherzyca.

Przed wizytą sprawdź lekarza!
Źródło: bc-injury-law.com

W użyciu są różnorakie technologie tego procesu. Najbardziej popularne są sterylizatory parowe melag. Jak sama nazwa mówi, urządzenie tego gatunku używają parę wodną. Bonusowym czynnikiem, który skutecznie potrafi niszczyć wszelkie bakterie, jest sprężone ciśnienie, które wytwarza maszyna. Można orzec, że żadna bakteria nie przeżyje takiej zagłady.

Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy dezynfekatorów, które zagwarantują ci, że żadne bakterie nie przetrwają na czyszczonych przyrządach, wybierz fińską markę Planmeca. Polecamy obejrzenie oficjalnej witryny internetowej firmy, gdzie można znaleźć prezentacje dostępnych produktów. Warto znaleźć także dostawców, którzy dystrybuują towary przedsiębiorstwa na terenie Polski. Przy nabyciu większej liczby sprzętów (na przykład do szpitala) zapytaj dystrybutora, czy da upust.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*