Skip to content

Przygotuj się na powitanie wiosny, medycyna estetyczna
Możemy dbać o siebie na różne sposoby. Medycyna estetyczna gwarantuje nam coraz większy zakres możliwości korygowania niedociągnięć natury. Nieinwazyjnie i bez bólu? Jak najbardziej. Znajdziemy wiele zabiegów poprawiających urodę, przeprowadzanych bez cięć i szwów. Likwidacja zmarszczek, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy usuwanie nieestetycznych zmian występujących na skórze, to warte swej ceny inwestycje w piękno.

Możemy dbać o siebie na różne sposoby. Medycyna estetyczna gwarantuje nam coraz większy zakres możliwości korygowania niedociągnięć natury. Nieinwazyjnie i bez bólu? Jak najbardziej. Istnieje szeroka gama zabiegów korygujących twarz i sylwetkę, odbywających się bez cięć czy szwów. Poprawienie owalu twarzy, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy usuwanie nieestetycznych ”intruzów” występujących na ciele, to skuteczne inwestycje w piękno.

Zdrowie i uroda
Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Cienie pod oczami to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Postarzają i powodują, że wyglądamy jak po nieprzespanej nocy. Zabieg korekcji cieni polega na podaniu w okolicę „doliny łez” kwasu hialuronowego. Skóra promienieje, sińce znikają, a my możemy uwodzić wypoczętym spojrzeniem. Usuwanie cieni pod oczami Warszawa to zabieg, który pozwala na osiągnięcie wspaniałych, często wręcz spektakularnych efektów. Znaczna część osób nie ma możliwości, by pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po operacji, dlatego postanawiają udać się na zabiegi laserem frakcyjnym CO2, po którego użyciu czas gojenia wynosi ok 6 dni.

Blizny potrądzikowe, rozstępy, nieestetyczne, stale narażone na podrażnienia pieprzyki czy kurzajki w końcu przestaną być problemem. Salony medycyny estetycznej bez problemu znajdziemy przy pomocy internetu wpisując w wyszukiwarce interesujący nas temat, np.: usuwanie kurzajek Warszawa.

Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com
Wypełnienie ust to kolejny z ulubionych zabiegów kobiet. Usta bardzo często są powodem naszej niskiej samooceny, dlatego chcemy aby były większe, bardziej kształtne, odpowiednio nawilżone, krótko mówiąc – kuszące i soczyste. Istotne jest jednak, by w ich kształt i wielkość ingerował doświadczony lekarz, którego zapewni nam tylko renomowany salon medycyny estetycznej Warszawa.

Panie szczególnie upodobały sobie też tzw first lifting, czyli zabieg (zobacz pco-poznan.pl/zabiegi/zabiegi-laryngologia/) z wykorzystaniem nici liftingujących. Zabieg – (www.medicalbeauty-eu.pl) – jest dużo tańszy od liftingu tradycyjnego i nie wymaga rekonwalescencji. Napina skórę twarzy, pomaga zniwelować tzw chomiki, a nawet naprawić wygląd szyi.

Czasem szczegół, którego nie akceptujemy może mieć wpływ na całe nasze życie. Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny mamy szansę to zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*