Skip to content

Przygotuj się na powitanie wiosny, medycyna estetyczna
Możemy się upiększać na różne sposoby. Medycyna estetyczna zapewnia nam coraz nowsze rozwiązania problemów związanych z defektami urody. Nieinwazyjnie i bez bólu? Teraz to możliwe. Czeka na nas szereg zabiegów korygujących twarz i sylwetkę, odbywających się bez cięć czy szwów. Likwidacja zmarszczek, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego oraz usuwanie nieestetycznych ”intruzów” występujących na ciele, to warte swej ceny inwestycje w lepsze samopoczucie.

Możemy dbać o siebie na różne sposoby. Medycyna estetyczna gwarantuje nam coraz większy zakres możliwości korygowania niedociągnięć natury. Nieinwazyjnie i bez bólu? Jak najbardziej. Istnieje szeroka gama zabiegów korygujących twarz i sylwetkę, odbywających się bez cięć czy szwów. Poprawienie owalu twarzy, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy usuwanie nieestetycznych ”intruzów” występujących na ciele, to skuteczne inwestycje w piękno.

Zdrowie i uroda

Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Cienie pod oczami to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Postarzają i powodują, że wyglądamy jak po nieprzespanej nocy. Zabieg korekcji cieni polega na podaniu w okolicę „doliny łez” kwasu hialuronowego. Skóra promienieje, sińce znikają, a my możemy uwodzić wypoczętym spojrzeniem. Usuwanie cieni pod oczami Warszawa to zabieg, który pozwala na osiągnięcie wspaniałych, często wręcz spektakularnych efektów. Znaczna część osób nie ma możliwości, by pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po operacji, dlatego postanawiają udać się na zabiegi laserem frakcyjnym CO2, po którego użyciu czas gojenia wynosi ok 6 dni.

Blizny potrądzikowe, rozstępy, nieestetyczne, stale narażone na podrażnienia pieprzyki czy kurzajki w końcu przestaną być problemem.

Jeżeli zaintrygowała Cię prezentowana problematyka, bez wahania sprawdź ten odnośnik – to omówienie (https://www.jednosc.pl/prodView,18,1,mini-chips,EN) z pewnością też będzie warte Twojej uwagi.

Salony medycyny estetycznej bez problemu znajdziemy przy pomocy internetu wpisując w wyszukiwarce interesujący nas temat, np.: usuwanie kurzajek Warszawa.

Zdrowie kobiety

Autor: jerine / http://www.flickr.com
Wypełnienie ust to kolejny z ulubionych zabiegów kobiet. Usta bardzo często są powodem naszej niskiej samooceny, dlatego chcemy aby były większe, bardziej kształtne, odpowiednio nawilżone, krótko mówiąc – kuszące i soczyste. Istotne jest jednak, by w ich kształt i wielkość ingerował doświadczony lekarz, którego zapewni nam tylko renomowany salon medycyny estetycznej Warszawa.

Panie szczególnie upodobały sobie też tzw first lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących. Zabieg jest dużo tańszy od liftingu tradycyjnego i nie wymaga rekonwalescencji. Napina skórę twarzy, pomaga zniwelować tzw chomiki, a nawet naprawić wygląd szyi.

Czasem szczegół, którego nie akceptujemy może mieć wpływ na całe nasze życie. Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny mamy szansę to zmienić.