Skip to content

Przyszykuj się na perfekcyjną randkę! Jak się zachować by uchronić się przed gafą!
Umawiając się na randkę chcemy by był to czas spędzony jak najprzyjemniej, a my sami zamierzamy prezentować się jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą brane pod uwagę, ale również to jak pachniemy czy w jaki sposób się zachowujemy.

Wychodząc na rendez vous pragniemy by był to czas spożytkowany jak najprzyjemniej, a my sami chcemy wyglądać jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale również to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotuj się na perfekcyjną randkę

Na randce musisz prezentować się zniewalająco. By uzyskać taki rezultat wyłoń ze swojej szafy jakiś zmysłowy zestaw – najlepiej by była to szkarłatna sukienka, a do niej dobierz czarne szpilki. Nie zapominaj akcesoriów, np. gruby srebrny wisior i dopasowane do niego klipsy. Zanim wciśniesz się w sukienkę zatroszcz się o pozytywne samopoczucie – zrób długą kąpiel, zrelaksuj się, użyj balsamu do ciała. Im lepiej będziesz się czuła w swoim ciele, tym większa będzie potem Twoja pewność siebie. Wiara w siebie jest właściwością wysoce szanowaną przez płeć przeciwną. W trakcie randki tak samo istotny jest dobry nastrój, który zdecydowanie poprawi nasz nieskazitelny wygląd. Skoro mamy już makijaż ( makijaż wrocław krzyki ) i odpowiedni strój, pora na włosy – idź do mojej strony. Zadbaj o swoje włosy stosując odżywki poprawiające ich wygląd. Kolejnie upnij je w modne uczesanie – dużo natchnienia i sposobów ich wykonania wyszukasz w Internecie. Wytypuj odpowiedni zapach, np. perfumy chloe (płci męskiej proponujemy tymczasem hugo boss szary), i jesteś przygotowana do wyjścia! (murad kremy)

W jaki sposób się zachowywać by pozytywnie pokazać się na randce

Pamiętaj by pozostać sobą. Nikt nie przepada za zrzędami, spróbuj unikać tematów, które wzbudzają w Tobie frustrację. By być odebraną jako satysfakcjonujący dyskutant pamiętaj, że rozmowa odbywa się pomiędzy dwiema osobami – są momenty w których wypada dopuścić drugą osobę do słowa, a także aktywnie ją posłuchać, potem dopiero wydać osobiste przekonanie.

Odstaw telefon do torebki, zabawa nim może zostać odczytana jako przejaw nudy rozmówcy. W czasie równości kobiet i mężczyzn warto zaoferować zapłacenie za siebie, czy to w kinie czy odmiennym punkcie – . Zdecydowanie nie powinno się opowiadać o swoich przeszłych związkach, nikt nie lubi słuchać o swoich rywalach lub wiedzieć, że jego potencjalna wybranka wciąż rozpamiętuje byłe związki. Nie omawiaj również pracy, skoncentruj się na wspólnych zainteresowaniach, tematach, które mogą was zbliżyć.