Skip to content

Rozległa oferta kosmetyków potrzebnych każdemu facetowi
Własną trwałą popularność marka zawdzięcza pieczołowicie pielęgnowanej tradycji stosowania dużej ilości ekstraktów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, aby kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Własną ciągłą renomę marka zawdzięcza pieczołowicie pielęgnowanej tradycji stosowania dużej ilości ekstraktów roślinnych w własnych kosmetykach dbając, żeby mieszanka była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Propozycja firmy to rozległa oferta kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi w jakimkolwiek wieku. Rozpoczęcie popularnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Prędko pozyskał szacunek i wziętość wśród wyższych sfer za jakość i wykorzystanie przy wytwórczości kosmetyków ekstraktów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, która wręcz idealnie uosabia brytyjski styl golenia na mokro.

golenie maszynką
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Przekazując obszerną gamę najwyższej jakości artykułów do golenia, pielęgnacji włosów i cery, zapachów i dodatków z nimi powiązanych, pozostaje marką wysoce pożądaną wśród dużej rzeszy panów. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, jaka w stosunku do jakości jest po prostu niewygórowana. I to właśnie dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są w większości wypadków wybieranymi kremami, przez młodych miłośników męskiego golenia na mokro (źródło artykułu). Taylor of Old Bond Street to dokładnie zakorzeniona historia wyrabiania wyrafinowanych wyrobów do męskiej twarzy.

Egzotyczne wonie takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe utopione są w ekskluzywnych kremach do golenia, z zapachem utrzymującym się jeszcze długo po goleniu. Wywodzące się z naturalnych olejków eterycznych i ziół aromatycznych zapachy te zapewniają rewelacyjne odczucia, a łagodzące składniki pozostawiają ją łagodną, miękką i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne przyrządy do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill (szczegóły oferty) służą panom od ponad 200 lat. Słynna linia zapachowa 1805 powstała dla uwiecznienia roku założenia firmy. Gustowne opakowania produktów sprawiają, że doskonale nadają się na prezent. Zestaw luksusowych mydeł toaletowych dla facetów olśniewa świeżym morskim zapachem złączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, wzbogaconym lawendą.

Ałun jest zwykłym minerałem, uznany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Posiada działanie aseptyczne i ściągające. –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*