Skip to content

Siła tkwi w czystej wodzie. Na co wpływa woda?
Na pewno wszyscy doskonale wiemy, że nasze ciało składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Dlatego tak ważne jest stałe spożywanie wody. Być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale odwodnione komórki szybciej ulegają starzeniu i są łatwym celem ataku dla różnych schorzeń i wirusów.

Bez wątpienia wszyscy doskonale wiemy, że nasz organizm składa się w większości z wody. Stanowi ona aż 70 % naszej masy. Stąd też tak ważne jest stałe spożywanie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej się starzeją i stanowią łatwy cel do atakowania dla groźnych chorób oraz bakterii.

butelka czystej wody mineralnej

Autor: 欣盈
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejszy tryb życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Jesteśmy przemęczeni, dużą część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie wypoczywamy, zbyt mało śpimy. Do tego wszystkiego, nieprawidłowo się odżywiamy. Jemy cokolwiek i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam jedynie o zabicie odzywającego się głodu. Tymczasem, nasze ciało do odpowiedniego działania potrzebuje zbilansowanej ilości substancji odżywczych. Niezbędna jest również woda.

Czy szukasz na stronie ortodonta łomża czegoś wyjątkowo interesującego? Zachęcamy więc do nowego wpisu. Musisz tylko kliknąć w ten link.

Napoje, po które zazwyczaj sięgamy, by ugasić pragnienie, są bardzo niezdrowe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to jedynie przez chwile daje nam ulgę, ale prawie wcale nie myślimy o tym, jak wielkie spustoszenie wyprawiają one w naszym ciele.

Również wody mineralne nie zawsze są zdatne do picia. Wiele z tych, które są dostępne w sklepach, chociaż posiadają wiele mikroelementów, niestety, podobnie jak reszta pożywienia, zakwasza nasz organizm. Co w takim wypadku robić? Jak obronić się przed takim działaniem?

Jedyną naprawdę pożyteczną wodą dla naszego zdrowia jest woda alkaliczna. Dlaczego akurat ta? Przeróżne badania,robione w różnych państwach na świecie, potwierdzają, że przyczyną rozmaitych chorób jest zakwaszanie komórek. Tymczasem, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwinąć żadna choroba. Stąd też spożywanie wody (www.zdrowie-dom.pl/jonizatory-wody/85-jonizator-wody-iontech-it-750.html) alkalicznej jest najlepszą profilaktyką. To sposób na wieczną młodość oraz długie życie w dobrym zdrowiu.

Nawet najlepsze suplementy diety nie będą w stanie nam pomóc, jeżeli nie będziemy odkwaszać naszego organizmu. Także zdrowe i kipiące od witamin produkty spożywcze zawierają dużo kwasów, które potem zostają w naszym organizmie. Jedynie picie wody alkalicznej pomoże nam nie tylko pozbyć się wielu chorób, ale również skutecznie im zapobiegać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*