Skip to content

Piękne i niewymownie gęste rzęsy, czyli parę słów o zabiegu przedłużania rzęs
Zabieg przedłużania rzęs jest obecnie coraz bardziej atrakcyjny. Mnóstwo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, bo jest to dla nich sporą wygodą, prócz tego przedłużone rzęsy prezentują się istotnie cudownie! Długie, ciemne, podkręcone i ogromnie gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

Zabieg przedłużania rzęs jest aktualnie coraz bardziej słynny. Sporo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, albowiem jest to dla nich dużą wygodą, prócz tego przedłużone rzęsy prezentują się naprawdę rewelacyjnie! Długie, czarne, podkręcone oraz bardzo gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie można cieszyć się ślicznymi rzęsami, bez niezbędności dziennego ich malowania. Uroda jest dzisiaj dla kobiet nadzwyczaj ważka i na pewno każda z nas wiecznie pragnie prezentować się znakomicie. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, ale również wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można powiedzieć na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on definitywnie bezpieczny? Jak długo taki zabieg? I jak długo utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? Na temat tego i poradach makijażowych więcej tutaj – .

Zabieg przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie uszkadza naturalnych rzęs. Jeśli tylko robisz zabieg u fachowej stylistki rzęs to z pewnością nie musisz się niczego obawiać. Zabieg realizowany jest na zamkniętym oku. Za sprawą pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Termin zrealizowania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, oraz także od tego ile naturalnych rzęs ma klientka.

Zazwyczaj taki zabieg trwa około dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku plus minus dwa miesiące, niemniej jednak jeżeli chcesz żeby efekt nieprzerwanie był spektakularny zaleca się robienie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, bowiem rezultaty takiego zabiegu są naprawdę cudowne. Poza tym mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich każdego dnia malować, gdyż zawsze wyglądają one perfekcyjnie. Bezspornie zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, toteż już dziś podaruj sobie troszkę luksusu i wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Tak samo ważne jest wyróżnienie odpowiednim make-up oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak na tej stronie – .