Skip to content

Jedzenie ze smakiem
Jak szybko i tanio zjeść w Szczecinie? Co najlepiej zamawiać? Czego unikać? Gdzie się nie stołować? Te i inne pytania zadają sobie miłośnicy stołowania się poza domem. W barach szybciej obsługi jedzenia jest bez liku. Oczami najchętniej zjedlibyśmy wszystko. Ale nie wszystko, co smacznie się prezentuje, jest takie w rzeczywistości. A konsekwencje jedzenia w zapyziałych miejscach mogą być nieciekawe.

Jak wygodnie i niedrogo zjeść w Szczecinie? Co najlepiej kupować? Czego unikać? Gdzie się nie stołować? Te i inne pytania zadają sobie miłośnicy jedzenia poza domem. W barach szybciej obsługi jedzenia jest całe mnóstwo. Patrząc na nie najchętniej chcielibyśmy skosztować wszystko. Ale nie wszystko, co smacznie wygląda, jest takie w rzeczywistości. A skutki jedzenia w niesprawdzonych miejscach mogą być groźne dla zdrowia.

Kebab, talarki, pita – już same nazwy powodują większą pracę kubeczków smakowych i burczenie w żołądku. Miłośników tego typu jedzenia są w Polsce setki tysięcy.zobacz ten link meble ze stali nierdzewnej na zamówienie meble ze stali nierdzewnej na zamówienieWystarczy przejść przez centrum Szczecina, aby minąć szereg lokali propagujących tzw. szybkie jedzenie.

Pizza i włoskie potrawy

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Nie jest całkiem zdrowe, ale jakże smaczne Tego rodzaju jedzenie to doskonale sprawdza się, kiedy brakuje czasu na kompletny posiłek. Znane restauracje, których jakości dań możemy być pewni. przeważają w Szczecinie. Do takich też chętniej się kierujemy. Zwykle w porze obiadu ciężko jest znaleźć tam miejscówkę. A to także za sprawą licznych promocji, które restauracje oferują o tym czasie.

W ciągłym biegu wpadamy do baru i zwykle nawet nie siadając wybieramy coś na ząb. Dlatego jeśli już mamy jeść w ekspresowym tempie to jedzmy przynajmniej smacznie. Przy zupełnym braku czasu możemy wspomóc się zamówieniem, które zawita pod nasze progi. Tak np. pizza na telefon to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które ucieszy wszystkich koneserów fastfoodowego jedzenia. Nie ma też najmniejszych problemów z wyszukaniem tego typu ofert. Prawie każda pizzeria proponuje swoje menu nie tylko na wynos, ale i z dowozem.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. pizza (pizza hut) Szczecin, aby ukazały strony poświęcone pizzeriom. Szukając na każdej z nich na pewno odszukamy warunki na jakich będzie można złożyć zamówienie. Czasem pizzerie doliczają sobie za dowóz, ale przeważnie po określonej strefie dowóz jest gratis.
Nie popadajmy w przesadę, od czasu do czasu można pozwolić sobie na kaloryczne posiłki, jeśli tylko nie jest to regułą, a oprócz frytek, nasza dieta posiada bogata w warzywa, a my sami poruszamy czymś więcej niż tylko otwieraczem do piwa.