Skip to content

Sposób na promienny wygląd buzi
Każda dama bez względu na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Jednak w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Na ratunek wtenczas nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały wynik może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting twarzy. Mam tu na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, które pokrótce opiszę w niniejszym tekście. Niestety z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, sprawiając, że buzia staje się chuda, co zarazem dodatkowo ją postarza. Skóra buzi staje się coraz bardziej cieńszą co doprowadza do do utworzenia się bruzd.

Każda kobieta bez względu na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Tymczasem w pewnej chwili przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Z pomocą wtenczas nadchodzi medycyna estetyczna. Świetny rezultat może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, które pokrótce opiszę w poniższym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera traci swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa pomału zanika, sprawiając, że buzia staje się chuda, co równocześnie dodatkowo ją postarza. Skóra buzi staje się coraz to cieńszą co prowadzi do pojawienia się bruzd.

cery nie licząc efektu makroskopowego – wyeliminowania zmarszczki. Wynik ich oddziaływania na skórę utrzymuje się dłużej niż kwasu hialuronowego. To typowe leczenie nie tylko symptomów ale także przyczyn starzenia się cery.

Substancje Sculptra, Ellanse, Radiesse możemy wykorzystywać do korekcji różnorodnych partii twarzy: bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zmarszczek nosowo – wargowych, zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) jak też lipoatrofii w wypadku schorzeń długotrwałych (przykładowo AIDS).