Skip to content

Świetny plan na wczasy zdrowotne
W obecnych czasach ciągle gdzieś gnamy na łeb, na szyję. Nie mamy czasu by zdrowo jeść, brak nam ogółem czasu na wszystko. Próbujemy samych siebie przed sobą wytłumaczyć, a to z tego, że nie mieliśmy czasu kolejny raz zjeść śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z zajadania stresu ogromną ilością słodyczy. Dopiero, gdy dobiera się do nas choroba większość z nas chce coś w swoim życiu zmienić.

W tych czasach ciągle gdzieś gnamy na złamanie karku. Brakuje nam czasu żeby dobrze się odżywiać, brakuje nam ogólnie czasu na wszystko. Staramy się samych siebie przed sobą tłumaczyć, a to z powodu tego, że nie mieliśmy czasu kolejny raz zjeść śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z zajadania stresu ogromną ilością słodyczy. Dopiero, kiedy zaczynamy chorować większość z nas zaczyna chcieć coś w swoim życiu pozmieniać.

dieta owocowa
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy wyniki badań wskazują, że coś jest nie tak zapala się czerwona lampka i zaczynamy poszukiwać ratunku. Świetną możliwością będą wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Ewa Dąbrowska to jedna z pierwszych osób w Polsce, które zaczęły pracować z dietą warzywno-owocową. Obecnie Ewa Dąbrowska podjęła współpracę z paroma ośrodkami wypoczynkowymi w całym kraju. Możemy tam pojechać na wczasy, w trakcie, których serwowana będzie nam właściwa dieta. Dieta, która jest polecana przez dentysta (link do strony) Ewę Dąbrowską to nie jedynie sposób leczenia wielu dolegliwości, ale również sposób na idealną profilaktykę przed niechcianymi problamami. Dlatego warto by wczasami z taką dietą zaczęły interesować się nie jedynie ludzie, którzy już podupadają na zdrowiu, ale również osoby, które mają mnóstwo sił witalnych i nie chcą zepsuć swego zdrowia.

Źródło:Doktor Ewa Dąbrowska – kobieta od diety warzywno-owocowejWiele osób, gdy rozmyśla o wypoczynku, myśli też o tym by poprawić swój stan zdrowia. Wiadomo, że równie duża ilość osób myśli jedynie o tym, żeby móc nic nie robić w czasie wczasów, jeść, co się tylko będzie chciało i mieć dużo świętego spokoju. Ale osoby bardziej świadome wybierają odrobinę inne możliwości. Dlatego to, co stworzyła Ewa Dąbrowska wczasy z jej dietą są bardzo często wybieraną opcją.

aktywny wypoczynek w góach
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jeszcze nie mieli państwo okazji uzyskać informacji, na jakiej diecie bazuje doktor (tylko lekarz Alergolog Anna Babik-Kaniak) Ewa Dąbrowska to możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową jej imię i nazwisko. Dowiemy się, że przez wiele lat pani Ewa była pracownikiem Akademii Medycznej w Gdańsku i dowiemy się też, że wypracowała zbilansowaną warzywno-owocową dietę, która jest w stanie pomóc oczyścić organizm z niechcianych chorób – tym, którzy już się źle czują i pomaga podtrzymać odpowiedni stan zdrowia ludziom , które dbają o profilaktykę. Bo ta dieta, to niewiele kalorii i nieprzetworzone produkty, co w 100% jest zdrowe, zwłaszcza, że zostało już sprawdzone przez wiele osób. Przez tę dietę, każdy organizm w genialny sposób się oczyszcza. Po wczasach z taką dietą człowiek czuje się jakby urodził się na nowo.

Powiązany artykuł –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*