Skip to content

Torty są cudowne w smaku, choć raczej kaloryczne
Kto z nas nie uwielbia smakowitych tortów? Zwłaszcza na przyjęciach weselnych smakują najpyszniej. Dzieci jednakże raczej nieczęsto umieją dotrwać do tortu, bo jest już wtedy najczęściej późno. Jednakowoż oczywiście torcik można, a nawet trzeba wykonać na urodziny własnej pociechy.

Któż z nas nie lubi smakowitych tortów? Szczególnie na polskich zabawach są najsmaczniejsze. Dzieci jednakże rzadko umieją dotrwać do rozdawania tortu, ponieważ jest już wtedy z reguły bardzo późno. Jednak oczywiście tort można, a nawet trzeba zrobić na urodziny własnej pociechy.

tort

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Akurat ten tekst będzie traktował o tym wszystkim co ma jakikolwiek związek z tortami – przede wszystkim dla dzieci, choć wiadoma sprawa, że rodzice także z ogromną chęcią spałaszują przynajmniej jeden duży kawał. Ale uwaga na swoją linię; torty są pyszne, ale bardzo kaloryczne. Cóż, niemal wszystko co dobre jest tuczące. Choć tak czy siak torty (polecamy przejdź do strony) jemy rzadko, więc ogólnie nie ma wielkich powodów do wielkiej paniki o własną linię. Więcej na temat tortów i ciast.

Doceńmy w szczególności takie torty, które mimo sporej kaloryczności są w stanie sprawić, że spożyjemy sobie wiele witamin oraz wartości odżywczych, które jakby nie patrzeć są czymś niezbędnym dla organizmu. Zatem niech na naszym torcie będzie możliwie jak największa liczba smakowitych owoców, które co prawda nie są niskokaloryczne, lecz zasadniczo są bardzo pożądane.

Smakowite są także torty z dodatkiem alkoholu, lecz to zapewne coś oczywistego, że dzieci nie mogą nigdy mieć do nich dostęp! W jakim miejscu w takim razie poszukiwać doborowych przepisów na torty zaadresowane do dzieciaków?

Na ten przykład matka pragnie urządzić córce albo synowi imprezę urodzinową, zatem jak to dobra kobieta planuje zrobić tort, a najlepiej torty dla dzieci, to wszystko zależy od ilości dzieciaków na imprezie. Na Youtube zobaczymy sobie dziesiątki

tort

Autor: Dan Cake
Źródło: Dan Cake

niezwykłych przepisów, nierzadko na własną rękę przygotowanych, na dodatek można tak jakby na żywo podglądać piekącego, bo wszystko co robi po prostu zwykł nagrywać. W końcu to Youtube.

Nie sądzisz, że to jest doskonały czas, żeby zdobyć stuprocentową pewność, że umieszczone informacje są prawdziwe? Jeśli tak, to ten zweryfikuj tekst (http://cukier-krolewski.pl/przepisy/tradycyjna-karpatka/) tu.

Zatem zasadniczo o tortowe idee nie jest trudno!

OK, można także zakupić torty w jednej z cukierni, ale w sumie się nie wydaje, aby to w każdym przypadku był doskonały pomysł. Tzn. tort zapewne będzie mega smaczny, niebo w ustach, ale nieco więcej samodzielności! Własnoręcznie zrobiony tort to coś niesamowitego!