Skip to content

Trendy na koniec lata
Jakie uczesanie są popularne o tej porze roku? Styliści zalecają- czeszmy się swobodnie! Niewątpliwie nie chodzi o chaotyczną formę na głowie, ale o fryzury, które nie są sztuczne i nadmiernie udziwnione. By tego dokonać należy zacząć od podstaw, czyli od zdrowych włosów.

Jakie fryzury są atrakcyjne w tym sezonie? Styliści podrzucają pomysł- czeszmy się swobodnie! Rzecz jasna nie chodzi o przypadkową konstrukcję na głowie, ale o fryzury, które wygląda ładnie i naturalnie. By dopiąć celu powinno się zacząć od podstaw, czyli od zdrowych włosów.

wella maska do włosów
Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

szampony i odżywki dostępne w sprzedaży pozwalają w pełni zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych włosów. Warto także czasem zapytać fryzjera lub stylistę o receptę dotyczącą pielęgnacji. W naturalnym wyglądzie pomogą nam również prostownice do włosów lokikoki. Wbrew pozorom mają one wiele pozytywnych stron. Zaletą, o której warto wspomnieć jest to, że dzięki ciepłu wydzielanemu przez prostownicę zamykają się łuski włosa co dodaje mu blasku i zdrowego wyglądu. Należy jednak pamiętać, że prostownica lub suszarka do włosów wielokrotnie używana niszczy je, dlatego należy wybrać coś z kremów lub sprayów chroniących przed wysoką temperaturą.

Najmodniejsze uczesanie – grzywkaNoszona na bok, ścięta pod skosem lub prosto. Zawsze widoczna na wybiegach i można uznać ją za ponadczasową. Grzywka harmonizuje się z każdym typem twarzy, dlatego że można układać ją na wiele sposobów. W tym wypadku również warto zasięgnąć porady fryzjera lub stylisty, który powinien dopasować najlepszy rodzaj do naszej twarzy. Gdy zdecydujemy się na taki typ fryzury niezbędnym kosmetykiem staną się lakiery do włosów, po to, by grzywka została utrwalona i wyglądała ładnie przez wiele godzin.

Zdrowie zawsze na czasieW wielu przypadkach szampony do włosów i odżywki nie są wystarczające do uzyskania zdrowego i pożądanego przez nas wyglądu. Powinniśmy wtedy zastanowić się co jeszcze możemy zrobić dla naszych włosów. Innowacją w temacie związanym z naszą fryzurą jest olejek arganowy lokikoki. Kosmetyk, który pochodzi z drzewa arganowego sprawia,że są wyjątkowo błyszczące, wytrzymałe i zdrowe. Leczenie polega na masowaniu olejkiem skóry głowy i nakładaniu na końcówki dwa lub trzy razy w tygodniu. Efekty widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu! lub (zobacz http://sweet-home.pl/) lub (zobacz stomatologiacichon24.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*