Skip to content

W gabinecie ortodontycznym
Każdy z nas marzył o tym żeby mieć cudowny uśmiech jak z reklamy. Ale te cudowne uśmiechy to zazwyczaj wpływ dentysty, a nie super wybielającej pasty. Postaci występujące w reklamach często mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w specjalny sposób przymocowywane do zębów.

Prawie wszyscy marzyliśmy o tym żeby mieć piękny uśmiech taki jak w reklamie. Jednak te lśniące uśmiechy to zazwyczaj robota dentysty, a nie super wybielającej pasty. Osoby w reklamach najczęściej mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w profesjonalny sposób przymocowywane do zębów.

Ale, by licówkilicówki (sprawdź więcej) mogły zostać zrobione zęby muszą być wyleczone i odpowiednio wypolerowane, by ząb po doczepieniu płytki nie wystawał z łuku. W gabinet ortodontyczny kraków można dokonać tego typu zabiegu. Poza tym w gabinetach ortodontycznych można też założyć aparat na zęby. Wiele osób nie decyduje się na założenie aparatu, bo jak wiemy podczas noszenia aparatu człowiek raczej nie wygląda dobrze. Jednak po zdjęciu aparatu rezultat bywa tak świetny, że lepiej przemęczyć się parę lub kilkanaście miesięcy zamiast przez cały czas mieć kompleks bo mamy krzywy zgryz. Tak, więc jeżeli chcemy dodać sobie pewności siebie i olśniewać uśmiechem, a teraz mamy jakiś problem z uzębieniem to, pójdźmy na wizytę do gabinetu ortodontycznego, by otrzymać informacje, co możemy zrobić, żeby wszystko dobrze wyglądało. Jeśli chcemy mieć zdrowe zęby…
Fotel dentystyczny
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zależy nam na tym, by stan naszego uzębienia był zadowalający musimy regularnie bywać u dentysty. Nie można raz na sześć lat iść do dentysty i liczyć na to, że wszystko okaże się w jak najlepszym porządku. Musimy chodzić na kontrolne wizyty chociażby, dwa razy do roku, bez względu na to czy coś nam doskwiera czy nie.

Oczywiście, jeśli w wyjątkowych okolicznościach będziemy pojawiać się u dentysty (zobacz stomatologiacichon.pl) może dojść do tego, że będziemy mieli duży kłopot. W takich przypadkach często z bólem idziemy do gabinetu i dziwimy się, że leczenie nie jest przyjemne. Między innymi do tych mało przyjemnych, a często koniecznych u osób bywających u dentysty od święta jest leczenie kanałowe kraków. Leczenie takiego typu jest nie tylko drogie, ale równie często zraża nas do lekarzy. A wystarczyłoby bywać częściej u lekarza to na sto procent nie trzeba byłoby być poddawani leczeniu kanałowemu. Zastanówmy się, więc czy to nie odpowiednia pora żeby wziąć do ręki telefon i ustalić termin wizyty u dentysta. Lepiej nie zwlekać i kiedy okaże się, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie mieliśmy okazji siedzieć na fotelu dentystycznym to lepiej, szybko to zmienić.

Więcej na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*