Skip to content

W jaki sposób kobieta powinna pielęgnować skórę? Jak ujędrnić skórę, zwalczyć cellulit?
Cellulit to w pewnym stopniu atrybut kobiecości, ponieważ dotyczą znacznej większości pań. Jak zabrać się za walkę z nim? Każda kobieta ma cellulit i jest to jej zmorą. Zwłaszcza gdy rozpoczyna się wiosna, gdy marzymy już o wczasach i zaczynamy bardziej dbać o swoją skórę. Rozpoczynamy aktywność fizyczną, więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, stosujemy odmienne diety.

Cellulit to w pewnym stopniu przymiot kobiety, bo dotyczą przeważającej większości pań. Jak zabrać się za walkę z nim? Każda kobieta ma cellulit i jest to jej zmorą. Zwłaszcza gdy rozpoczyna się wiosna, gdy myślimy już o wakacjach i rozpoczynamy bardziej dbać o swoje ciało. Zaczynamy ćwiczyć, coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, wprowadzamy przeróżne diety.

leczenie cellulitu

Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak często to nie wystarcza. Spożywamy przetworzone produkty, prowadzimy mało aktywny styl życia, mamy złe nawyki. Likwidacja cellulitu pozostaje w sferze naszych marzeń. Niepodważalną metodą na leczenie cellulitu pozostają zabiegi, szczególnie korzystne efekty przynosi laser. Co oczywiste wraz z dietą i ruchem. Tylko wtedy jest jakaś nadzieja na poprawienie kondycji skóry. Likwidacja cellulitu nie jest przeprowadzana raz na zawsze, a jedynie na jakiś czas (zobacz: jakie zabiegi posiada w ofercie Angel Factory). Tylko od nas samych zależy, na jak długo. Jeśli wprowadzimy sensowne zmiany w nawykach żywieniowych możemy się cieszyć efektami naprawdę długo. Jeśli powrócimy do poprzedniego stylu życia, niestety, ale leczenie cellulitu będziemy musiały rozpocząć na nowo. Seria składa się zazwyczaj z10-15 zabiegów, w zależności od tego, ile skóra potrzebuje.Dbając o ciało, nie zapominajmy także o twarzy czyli naszej wizytówce. Po wpisaniu w wyszukiwarce hasła: wypełniacze (przejdź po tym linku) Warszawa wyświetla się szereg odmiennych zabiegów poprawiających jej wygląd. Oczywiście powinny być wykonywane przez lekarza dermatologa. Zwłaszcza, że po zimie, a także z racji wieku i innych czynników, skóra traci sprężystość, czyli kolagen. Na pewien czas można ten rezultat nie tylko zahamować, ale nawet zregenerować stosując się do podpowiedzi wyszukiwarki Internetowej, po wpisaniu frazy wypełniacze Warszawa -organiczne wypełniacze warszawa.

wypełniacze twarzy

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Można spłycić zmarszczki czy wypełnić usta. Twarz od razu będzie miała inny owal, a my będziemy lepiej wyglądać i się fantastycznie czuć. W końcu o to właśnie chodzi. Medycyna estetyczna jest stosunkowo młodą dziedziną w Polsce, ale może pochwalić się rosnącą popularnością. Dzięki niej można dość szybko i dość bezboleśnie polepszyć swój wygląd. Z pewnością zabiegi odejmują lat, kilogramów, a zapewniają pewność siebie każdej kobiecie. Jednak nie można ich stosować zbyt często, a jeśli już to tylko pod opieką lekarza, aby nie zrobić sobie krzywdy i nie zaszkodzić. W końcu wygląd jest dla kobiety najważniejszy.