Skip to content

W jaki sposób Polacy wybierają dentystę, czyli dlaczego bardzo dobrze wyposażone gabinety czasami potrzebują rekomendacji
Wizyta u dentysty bywa owiana złowróżbną sławą i najprawdopodobniej niedużo da się uczynić, żeby gabinety nie stawały się przedmiotem nocnych koszmarów. Ci bardziej zabobonni pacjenci wolą nie rezerwować wizyty w 13-sty dzień miesiąca i uważają, aby w drodze do kliniki kruczoczarny kot nie przebiegł im drogi. Niektórzy mężczyźni i niektóre panie po czterdziestce należą do grona szczęśliwców, którzy mają sprawdzonego stomatologa, a inni muszą go dopiero poszukać, wykorzystując parę sprawdzonych sposobów.

Wizyta u stomatologa jest owiana złowróżbną sławą i chyba niewiele da się zrobić, aby gabinety nie były przedmiotem nocnych koszmarów. Ci bardziej przesądni pacjenci wolą nie rezerwować wizyty w trzynasty dzień miesiąca oraz zwracają uwagę, żeby w drodze do kliniki czarny kot nie zabiegł im drogi. Niektórzy mężczyźni i niektóre panie po czterdziestce zaliczają się do grona szczęśliwców, którzy mają sprawdzonego dentystę, a inni muszą go dopiero poszukać, wykorzystując parę sprawdzonych metod.

Gabinet dentystyczny
Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności chyba najchętniej korzystamy z wskazówek członków najbliższej rodziny bądź przyjaciół. Pacjenci wyleczeni z uporczywego bólu zęba świetnie wiedzą, które kliniki stomatologiczne omijać, a jakie warto polecić. Czasami złą albo dobrą opinią cieszą się konkretni lekarze, w taki przypadku rekomendacja bądź jej brak będzie dotyczyć danej osoby. Najistotniejsze jednakże bywa to, aby słowa dentysta (przeniesiony tutaj) Wrocław czy leczenie kanałowe Rzeszów nie łączyły się potem, czyli po wizycie, z traumatycznymi przeżyciami.

Jeśli szwagrowie nie mogą polecić żadnego znakomitego stomatologa, to wówczas przyszłym pacjentom pozostają tylko samodzielne poszukiwania. Sieć jest tutaj niemalże ostatnią deską ratunku. Jeśli ktoś musi jak najprędzej znaleźć się na fotelu dentystycznym, to będzie poszukiwał ośrodków otwartych siedem dni w tygodniu. A tego typu gabinety funkcjonują nade wszystko w większych miastach – wpisanie w wyszukiwarkę frazy stomatolog (pełna treść) we Wrocławiu przez całą dobę powinno przynieść pozytywne rezultaty.

Dentysta
Autor: 95Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Znalezienie najlepszej przychodni powinno także uwzględniać komentarze byłych pacjentów. A internet bywa wypełniony pokaźną liczbą mniej bardziej pochlebnych wpisów. A z racji tego że uwielbiamy krytykować, to w sieci odszukamy głównie niepobłażliwe wypowiedzi.

Jednak zamiast koncentrować się na negatywach opiniach i jeszcze poza tym podnosić sobie poziom adrenaliny, korzystniej wpisać w wyszukiwarkę hasło dobry gabinet stomatologiczny Wrocław i brać pod uwagę jedynie te ośrodki, które są w lwiej części przypadków pozytywnie oceniane. A niekiedy sensowniej nie wierzyć nazbyt surowym wpisom, ponieważ pacjenci bywają w niektórych przypadkach trochę niesprawiedliwi, a swoje opinie umieszczają w internecie nierzadko pod wpływem emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*