Skip to content

W jaki sposób powiększyć własne libido?
Niskie libido nie jest wielkim kłopotem – jeżeli pojawia się tylko co pewien czas. Jednakowoż jeżeli ktoś ciągle narzeka na brak libido, powinien zacząć niejako walczyć z tym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani podwyższeniem swojego libido – bądź libido partnera/partnerki, muszą zaznajomić się z radami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał bardzo duże kłopoty z libido, niemalże zawalił się jego wieloletni związek, ale na całe szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewnik w 100%.

Niskie libido nie jest ogromnym problemem – jeśli pojawia się tylko co pewien czas. Jednak jeśli ktoś nieustannie uskarża się na brak libido, powinien zacząć niejako walczyć z owym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem własnego libido – bądź libido partnera/partnerki, powinni zaznajomić się z poradami umieszczonymi przez człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, praktycznie zawalił się jego długoletni związek, ale na szczęście dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalnym schorzeniem, to akurat coś pewnego.

Można śmiało powiedzieć, że wiele daje diametralna zmiana menu. Czyli trzeba jeść o wiele więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a do tego naprawdę zdrowe. Trzeba także zjadać więcej rybek: przynajmniej co piątek. Nawet jeżeli nie jesteśmy przesadnie religijni, tak czy siak nie możemy sądzić, że jedzenie (przejdź do strony dieta sokowa kraków) mięsiwa w piątek jest OK. To znaczy równie dobrze moglibyśmy wybrać jakiś inny dzień, lecz raczej się wydaje, iż piątek jest idealnym dniem. Efektywne w walce o wyższe libido są również suplementy diety. No wiadomo – ciężko o wielce efektywny suplement diety, ale w sumie można w sumie powiedzieć, że zwłaszcza te naturalne suple są w porządku (czytaj więcej). A co najważniejsze, cechują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo i o tym należy zawsze pamiętać – ciężko uważać, iż czymś OK jest to by dla większego libido najzwyczajniej w świecie się podtruwać!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto także mocniej docenić usługi seksuologów. Najczęściej nawet jeśli miewamy problemy seksualne, i nie tylko chodzi o libido, wcale nie poszukujemy pomocy w gabinetach seksuologów. Wiadomo – dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest „nowoczesne”, a wcześniej, mowa o latach PRL-u, seks był niejako tematem zamkniętym, ale dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do wstydzenia się. Spokojna głowa: seksuolog nie gryzie, nigdy nie wyjawi postronnym osobom naszych wszystkich sekretów. A co najbardziej znaczące, wyłącznie seksuolog może przepisać nam lek (zobacz propranolol cena) na libido – często tego typu medykamenty są bardzo efektywne, co do tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości (przeczytaj opinie). A więc zawalczmy o swoje libido, ponieważ jeśli problemy z popędem erotycznym mamy przez długi odstęp czasu, pewnie z dnia na dzień nie zdołamy dojść do pełni zdrowia. To pewnie pewne.