Skip to content

W jaki sposób zamawiać torty? Zwięzły informator
Organizując wystawne przyjęcie czy też proste urodziny – mamy dużo spraw na głowie. Zaprosić gości, urządzić przekąski, muzykę itp. Nie każdy człowiek wygospodaruje na dodatek czas na wykonanie tortu na własną rękę.

Planując wystawne przyjęcie lub też skromne urodziny – mamy wiele spraw na głowie. Wezwać gości, urządzić przekąski, muzykę i tak dalej. Nie każdy człowiek wygospodaruje co więcej czas na przyrządzenie tortu na własną rękę.

tort weselny

Autor: mnemosyne888
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest wówczas zwrócić się z tym problemem do specjalistów – cukiernie zajmujące się tym bez wątpienia wykonają brawurowo powierzone zadanie. Firmy zajmujące się wykonywaniem ciast czy tortów tworzą je według pojedynczych życzeń klienta. Cukiernia dopasuje się w podobny sposób w gust jak i smak prawdopodobnie każdego. Panuje aczkolwiek kilka istotnych reguł. Minimalna waga tortu to mniej więcej 1 kilogram. Torty tworzone przez jednostki cukierniane przygotowywane są na podwalinach kremów śmietanowych, tłustych czy też półtłustych, a w takim razie jeśli cierpimy (albo któryś z naszych gości) na alergię pokarmową, wypada przedyskutować kwestię składników z realizatorem (szczegóły oferty).

Jak najbardziej istnieje opcja nie wyrażenia zgody na zmiany w zamówieniu, jednak jeśli cukiernia Kabaty będzie pożądała zdobyć klienta – wtenczas na pewno nie będzie najmniejszego problemu. Do kremów wykorzystuje się wszelkiego wariantu pasty owocowe, smakowe, aromaty do ciast, kakao, zmieloną czekoladę, kawę, napój alkoholowy (kliknij odnośnik) itp. Jeżeli zamawiamy torty na przyjęcie dla maluchów – dobrze jest to podkreślić podczas odwiedzin w firmie, bo w takim razie zamiast alkoholu używa się do naponczowania innego typu zamienniki.

tort
Są też do wyboru rozmaite kształty wypieków, otóż są okrągłe, piętrowe, ze stelażem (zwykle ukrytym), kwadratowe, lub także można zażyczyć sobie stworzenia np. herosa z bajki bądź zwierzątka. Całokształt zależy od umiejętności plastycznych wykonawcy. Najpopularniejsze torty dla małolatek to te w postaci lalki, za to dla chłopaków to najchętniej piłka do nogi. Gdy mamy niewiele czasu na wyprawienie imprezy czy też pochłania nas za wiele obowiązków, w sprawie tortu cukiernia usługuje nam pomocą. Nie dosyć, iż będziemy mogli wybrać rozmiar, kształt to jeszcze smak. Także przy potencjalnych alergiach żywnościowych nie winno być kłopotu z stwierdzeniem składników. A wiadomo – impreza bez słodkości jest prywatką niekompletną.