Skip to content

W sytuacji, gdy twoje uzębienie nie jest już najpiękniejsze, masz możliwość poprawić ich wygląd z licówkami porcelanowymi
Coraz znaczniejszą wagę przywiązuje się do wyglądu zębów. Uzębienie musi pozostać śnieżno białe, równe, a przede wszystkim pełne. Braki i ubytki w zębach prezentują się bardzo nieładnie oraz kiepsko świadczą o człowieku. Obecne standardy opieki stomatologicznej powodują, że o stan zębów można zadbać bez uczucia stresu bądź bólu. Dentyści dysponują nowoczesnym sprzętem i wysokiej klasy materiałami, więc nawet gdy pacjent stracił kiedyś zęby lub stwierdza, że stały się one bardzo brzydkie, można zrobić wszystko dla pięknego uśmiechu.

Coraz większą wagę przywiązuje się do wyglądu zębów. Uzębienie powinno pozostać bielutkie, równe, a co najważniejsze pełne. Luki oraz ubytki w zębach prezentują się bardzo nieestetycznie oraz kiepsko świadczą o właścicielu. Współczesne standardy opieki stomatologicznej sprawiają, że o stan zębów można zadbać bez uczucia stresu bądź bólu. Dentyści posługują się nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy uzupełnieniami, więc nawet gdy pacjent utracił kiedyś zęby albo stwierdza, że stały się one bardzo nieładne, można zrobić wszystko dla pięknego uśmiechu.

Stomatolog zaopiekuje się twoimi zębami

Gdy pragnie się przez długi czas cieszyć własnymi ładnymi zębami, należy o nie dbać i regularnie odwiedzać dentystę, żeby ten mógł wykonywać cykliczne przeglądy i leczyć to, co uległo zepsuciu. Próchnica nadal jest w naszym kraju ogromnym problemem, na szczęście coraz więcej zainteresowania poświęca się zadbanym i zdrowym zębom. W gabinetach dentystycznych można przeprowadzić wiele zabiegów pomyślnych dla pięknego wyglądu zębów. Usuwanie kamienia, wybielanie, jak też wstawianie ubytków w postaci koron i implantów jest dzisiaj na porządku dziennym.

dentysta

Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/

Powiązany artykuł – lekarz dentysta

Moje zęby nie pozostały śnieżne

Jednym z powszechnych kłopotów, z jakimi borykają się właściciele zębów, staje się nieładny koloryt bądź nierówności powstające na zębach. Łatwo temu zaradzić, stosując licówki porcelanowe. Licówki są specjalnymi nakładkami, które dentysta (sprawdź stronę) nanosi na zęby pacjenta. Estetyczna i gładka powierzchnia porcelany powoduje, że zęby (Dentysta Włocławek) robią się doskonale gładkie, śnieżne oraz pięknie odbijają światło, dzięki czemu rzeczywiście można powiedzieć, że ma się promienny uśmiech. Trwałość podobnych licówek szacuje się nawet na kilkanaście lat, więc nawet jeśli jest to inwestycja kosztowna, to z pewnością bardzo korzystna.

Wyszukaj odpowiednią klinikę

W sytuacji, jeżeli zdecyduje się o założeniu licówek porcelanowych lub wykonaniu innych zabiegów estetycznych względem swojego uzębienia, należy poszukać właściwej placówki. W dzisiejszych czasach nie brakuje profesjonalnych klinik stomatologicznych, w których użytkuje się najnowocześniejsze narzędzia oraz uzupełnienia, więc znalezienie dobrego gabinetu nie powinno być skomplikowane. Najlepiej porównać kilka ofert, aby być pewnym trafionego wyboru.

Doczytaj: chirurgia ekstrakcyjna