Skip to content

Wczasy na dobrze zbilansowanej diecie!
Kiedy wyruszamy na wczasy niestety często cierpi na tym to jak się odżywiamy. Robimy sobie dyspensę na każdą zachciankę, a chociaż, to czasem tylko tydzieńalbo dwa, to potem rzeczywiście trudno znowu wrócić do dobrych nawyków. Organizm o wiele szybciej przyzwyczaja się do tego, co łatwe i często niezdrowe. Na szczęście dzięki wielu propagatorom zdrowego odżywiania możemy wybrać się np. na wczasy z dietą owocowo-warzywną.

Gdy wyruszamy na urlop niestety często cierpi na tym nasza dieta. Robimy sobie dyspensę na wszystko, a choć, to czasem tylko tydzieńalbo dwa, to później rzeczywiście ciężko ponownie wrócić do zdrowych zwyczajów. Organizm bardzo szybko przyzwyczaja się do tego, co łatwe i często niezdrowe. Na szczęście dzięki różnym propagatorom zdrowego odżywiania możemy wybrać się np. na wczasy z dietą owocowo-warzywną.

stragan z warzywami

Autor: webbgun
Źródło: http://www.flickr.com
Takie wczasy (polecane noclegi obok Koniakowa) to właściwie stworzone posiłki między różnego rodzaju ciekawymi zajęciami. Można również przykładowo zapytać w hotelu, do którego chcemy pojechać, czy mogłoby zostać zrobione dla nas indywidualne menu z odpowiednio zbilansowanymi potrawami. Czasem rzeczywiście musimy tylko zapytać, a okaże się, że chętnych jest mnóstwo i hotel razem z restauracją hotelową mogą zapewnić nam pasujące nam posiłki. Wczasy a odpowiednie odżywianie Każdy wie jak super jest na urlopie. Jak dobrze jest wypocząć i pofolgować sobie ze wszystkim. Jednak wiele osób wybiera się na urlop, bo chce zapanować nad swoim ciałem. Są nawet wczasy z dietą oczyszczającą. Wszyscy wiemy jak to jest w domu, kiedy mamy ochotę skorzystać z takiej diety, część rodziny opowiada, że się głodzimy, czasem rzeczywiście brakuje nam siły na normalne zajęcia, a tu jeszcze należy zostać kilka godzin dłużej w pracy i wychodzi na to, że jednak brak nam samozaparcia do diety oczyszczającej. Dla tych osób właśnie najlepsze będą urlopy, w które wpisana jest tego rodzaju dieta. To powala na fajny odpoczynek i świetne oczyszczanie organizmu. Z automatu oczyszczamy nasze ciało, dzięki czemu też nasz umysł robi się spokojniejszy. Nowe wpisy znalazły się tutaj:

Desery owocowe

Autor: Speedcook
Źródło: Speedcook
Nasz organizm to całość: ciało i nasza dusza. Jeśli zadbamy o nasze ciało w odpowiedni sposób, to nasz umysł również będzie odpowiednio działać. Istotne też by wybrać takie wczasy, bo samodzielnie można niewłaściwie przejść na dietę oczyszczającą. Z tego powodu lepiej zdać się na specjalistów, którzy wszystko pięknie dla nas przygotują. To najlepsza opcja pozwalająca na odpowiednie oczyszczenie ciała, a nie na jakieś półśrodki. Na takie wczasy nie wydamy mnóstwa pieniędzy niż na normalny urlop, więc rzeczywiście powinniśmy wziąć je pod rozwagę.