Skip to content

Wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej – sposób na zdrowe wakacje
Gdy nadchodzi czas letni, kolorowe czasopisma nawołują tytułami artykułów do zintensyfikowania aktywności fizycznej i przestrzegania diety. Wszystko po to, żeby w trakcie wypoczynku cieszyć się szczupłą sylwetką i dobrze prezentować się w bikini. Dużo rozsądniejszym pomysłem jest jednak połączyć wakacyjny wypoczynek z odchudzaniem, rezultaty będą długofalowe i o wiele lepsze.

Gdy nadchodzi sezon letni, kolorowe gazety nawołują nagłówkami artykułów do zintensyfikowania aktywności ruchowej i przystąpienia do diety. Wszystko w tym celu, by w trakcie wczasów chwalić się atrakcyjną figurą i ładnie prezentować się na plaży. Dużo rozsądniejszym pomysłem jest jednak zestawić wakacyjny wypoczynek z odchudzaniem, efekty będą trwalsze i o wiele lepsze.

dieta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Aby dieta przyniosła pożądane efekty, należy nie tylko ściśle przestrzegać jej zasad, lecz także mieć odpowiednie podejście do tematu odchudzania. Nasze nastawienie, motywy oraz umiejętność łączenia diety ze sportem decydują o tym, czy odchudzanie będzie skuteczne. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem będą wczasy odchudzające góry natomiast wydają się najlepszą lokalizacją do tego, by przy wsparciu specjalistów gubić nadprogramowe kilogramy. Urokliwe krajobrazy pomogą się wyciszyć i zrelaksować, a górskie szlaki zachęcą do zwiększonej aktywności ruchowej. Turnusy na wczasach odchudzających są tak zaplanowane, by prawidłowa dieta – (wczasy z dietą warzywno owocową) i wysiłek fizyczny przyczyniły się do ujemnego bilansu energetycznego. Rezultaty prędko dostrzeżemy w spadku wagi, a co najistotniejsze – (dieta dąbrowskiej wczasy) nie sprawi, iż będziemy czuć się słabo, nasz organizm będzie pełen sił witalnych i optymizmu. A co w sytuacji, gdy nie musimy odchudzać się? W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej – zobacz . To stosunkowo nowa dieta owocowo-warzywna, pomagająca zwalczyć rozmaite choroby cywilizacyjne. Dzięki jej stosowaniu wyeliminujemy problemy z układem trawiennym, poprawimy układ odpornościowy oraz zagwarantujemy sobie lepsze samopoczucie.

pensjonat w górach

Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej to już nie wymysł dla zamożnych osób. Coraz więcej ośrodków wczasowych w całej Polsce organizuje turnusy z profesjonalną opieką medyczną, dobrze ułożonym menu, uzupełniającymi zajęciami sportowymi i relaksacyjnymi, a wszystko to w rozsądnej kwocie – kliknij tu. Jeśli chodzi o wczasy odchudzające góry są same w sobie dostosowane do aktywnego wypoczynku, lecz również i w tym przypadku lepiej jest zdać się na doświadczony personel, który pomoże nie tylko zgubić nadprogramowe kilogramy, ale też zmodyfikować na zawsze nawyki żywieniowe. Wczasy, połączone z pielęgnacją zdrowia, wcale nie muszą być nieprzyjemne. Rosnąca popularność tego rodzaju wczasów jest dowodem na to, że urlop z dietą jest efektywny i miły.