Skip to content

Wielka siła unikatowych prezentów. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu
Jakiego byś dokonał wyboru? Gdyby ktoś Ci zaproponował unikatową rzecz, jakiej nie kupisz w normalnym sklepie czy raczej coś zwyczajnego, czyli coś co każdy może sobie zakupić? Wiadomo, że wybrałbyś pierwszą możliwość. To w sumie dość racjonalne pod paroma względami. Nie dość, że zyskujemy coś wyjątkowego to jeszcze sami dzięki temu możemy tak się poczuć. To, że ktoś nam daje taki przedmiot świadczy też o tym, iż jesteśmy traktowani szczególnie przez pewną osobę. To niezwykle miłe, szkoda, że nie zawsze tak jest.

Jakiego byś dokonał wyboru? Jakby ktoś Ci zaproponował oryginalną rzecz, którą nie zakupisz w normalnym sklepie czy raczej „masówkę”, czyli coś co każdy może sobie kupić? Wiadomo, że wybrałbyś pierwszą możliwość. To raczej logiczne pod paroma względami. Nie tylko, że dostajemy coś wyjątkowego to jeszcze sami dzięki temu jesteśmy w stanie tak się poczuć. To, iż ktoś nam daje taki przedmiot dowodzi też tego, że jesteśmy traktowani szczególnie przez pewną osobę. To przyjemne, szkoda, że nie zawsze tak to wychodzi.

tort

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
A przecież niekiedy nie potrzeba dużo, możemy zorganizować coś rzeczywiście w oryginalny sposób. Nie mamy tu na myśli określonych drogich rzeczy, na których nikogo nie stać.

Sprawdź moje hiperłącze – tam oczekuje na Ciebie kolejna porcja super wpisów. Nie czekaj! Będzie świetnie, jeżeli pozostawisz swą ocenę.

Ważne są drobne gesty, które są w stanie urosnąć do cudownego symbolu i szczególności chwili. Na przykład zamiast nabyć zwykły tort – http://www.tort-artystyczny.pl/ czy nie korzystniej zamówić coś oryginalnego i pięknego, a pewnie równie smacznego, przykładowo tort artystyczny. Równie jesteśmy w stanie zabrać kogoś do wspaniałej cukierni lub kawiarni jak warszawska sieć Sweet Home zamiast wynajmować salę lub robić imprezę w mieszkaniu?

Jest rzeczywiście sporo możliwości na oryginalne świętowanie takiej chwili. Na pewno doceni to wielu z nas. Niestety, niekiedy faktycznie brakuje czasu na planowanie takiej uroczystości w sposób jak najbardziej oryginalny. Życie, codzienna bieganina, utrudnienia, sprawy do załatwienia, to wszystko powoduje, że niestety nawet mimo naszych najlepszych chęci, ciężko coś z tym zrobić. Jeśli jednakowoż rzeczywiście pragniemy, to wszystko można zrobić, ale… Aby się do tego zabrać

tort

Autor: Siti Saad
Źródło: http://www.flickr.com

niezbędne jest właściwe przygotowanie, czyli jeśli wiemy, że osoba, na której nam zależy, ma swój dzień za jakiś czas, to jest to znak, iż powinniśmy rozpocząć przygotowania.

Skoro więc zaplanujemy to bardziej szybko, z wyprzedzeniem to może na każdą rzecz wystarczy czasu i nie będziemy zmuszeni zadowalać się mniej ciekawymi pomysłami. Jedynie skuteczna organizacja i jakiś pomysł, który będzie realizowany, mogą zaoferować coś rzeczywiście wyjątkowego, co zapewne doceni osoba, której chcesz przygotować taką niespodziankę. Z tą myślą powinieneś spokojnie wdrażać plan, bez stresu i niepokoju, rób to metodycznie, przecież wiesz co pragniesz osiągnąć – radość obdarowywanej osoby.