Skip to content

Wybielanie zębów u dentysty – jak wygląda oraz czy daje wyśmienite efekty?
Białe zęby naturalnie są dużym atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

Białe zęby na pewno są sporym atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

W wielu przypadkach poniektóre osoby posiadają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Oczywiście możemy stosować rozmaite pasty wybielające bądź nakładki, niemniej jednak otrzymany wynik nie zawsze jest dostateczny. Wobec tego współcześnie coraz większą sławą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy profesjonalny gabinet stomatologiczny Wrocław proponuje wybielanie zębów – pozosta�e wiadomo�ci -. Wybielanie zębów zdoła odbywać się rozmaitymi metodami, na przykład za pomocą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? Otóż po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Później przez mniej więcej 20 minut zęby pozostają naświetlone za pomocą specjalnej lampy. W toku jednego kompletnego zabiegu naświetlanie wykonuje się dwa czy też trzy razy. Rzecz jasna wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem fachowca, jedynie kompetentny oraz doświadczony dentysta wrocław zdoła zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce kompetentnego stomatologa masz gwarancję, iż wynik będzie faktycznie niezwykle satysfakcjonujący.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, które stosuje stomatolog (zobacz centrum implantologii i stomatologii estetycznej cichoń kraków) wrocław faktycznie dają efekty, albowiem jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić samodzielnie w domu. Aczkolwiek dentyści oferują również wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak aby były szczegółowo dopasowane do zębów pacjenta. Rezultat zdoła być widoczny już po drugim użyciu, jednak zaleca się zastosowanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to dzisiaj jeden z lepszych i bardziej promowanych zabiegów wybielania zębów.