Skip to content

Wyprawka dziecka, inaczej przedmioty o jakich nie można zapomnieć spodziewając się potomka
Firma Phillips Avent to dobrej jakości produkty dla niemowląt i matek karmiących. Wytwarzane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Cenione przez mamy na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, asortymenty startowe i kubki. Phillips Avent pomaga karmienie oferując przydatne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, zbiorniki Avent do magazynowania pokarmu i wkładki laktacyjne.

Firma Phillips Avent to dobrej jakości artykuły dla niemowląt oraz matek karmiących. Tworzone w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Cenione przez mamy na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, asortymenty startowe jak również kubki. Phillips Avent upraszcza karmienie oferując przydatne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, naczynia Avent do magazynowania pokarmu oraz wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, zilustrujemy po krotce smoczki Avent . Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki zaprojektowano z dbałością o zwyczajny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet kiedy smoczek obróci się w jamie ustnej. Sześć dziurek w tarczy zapobiega gromadzeniu się śliny i zmniejszają ryzyko podrażnienia skóry, co wzmacnia komfort dziecka . Smoczek posiada osłonkę ochronną na zatrzask, przez co utrzymany jest w czystości i nie żąda dodatkowego opakowania.

Zaintrygował Cię taki tekst? To super, jednak kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego mamy też inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć tam (https://www.palacjugowice.com/restauracja/o-restauracji).

Wszystkie smoczki Philips AVENT są stworzone z bezwonnego silikonu, nie mają aromatu ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je zatwierdzi.

Firma Avent to także tekstylia dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Kapitalny dla rosnących maluchów. Gwarantuje dziecku naukę samodzielnego picia bez bałaganu. W wyniku kontaktu z ustami uaktywniany jest specjalny zawór przeciwdziałający rozlewaniu. Umożliwia on picie z dowolnego miejsca wokół granicy kubka – analogicznie jak kubki dla dorosłych. Łatwa nauka samodzielnego picia: bez ustnika i słomki, nie byle jaki zawór zapobiegający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie zapewnia wygodne picie, idealny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna przykrywka sprawia, że kubek jest stale czysty, a zaczepy do nauki picia udostępniają dziecku uchwyt kubka. Chcąc zapewnić maluchowi wszystko co najlepsze i na najwyższym poziomie rekomendujemy zainteresować się propozycją przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Jakość materiałów i dodatkowo długi okres stosowania tych urządzeń, powoduje to, że warto w nie zainwestować.