Skip to content

Rozwój chirurgii plastycznej w naszym kraju
W Polsce istnieje od pewnego czasu, ale jej pozycja jest coraz silniej ugruntowana. Nie uzurpuje sobie pretensji, by spodobać się wszystkim, gdyż wie, iż to nie o to biega w tego typu rozgrywce. Chirurgia plastyczna to dość nowatorska na naszym rynku leczniczym działalność, która jednak szarżą zjednuje sobie coraz więcej wielbicieli. każdego roku powstają kolejne kliniki, trend jest korzystny.

W naszym kraju jest od pewnego czasu, ale jej pozycja staje się coraz silniej ugruntowana. Nie rości sobie pretensji, aby przypodobać się każdemu, gdyż zdaje sobie sprawę, że to nie o to chodzi w tego typu potyczce. Chirurgia plastyczna to dość nowa na naszym rynku leczniczym dziedzina, która jednak szarżą zjednuje sobie coraz więcej wielbicieli. każdego roku powstają kolejne kliniki, trend jest wzrastający.

w dawnych czasach, na takie zabiegi mogli zezwolić sobie tylko bogaci, ponieważ cennik przerażał nawet największych wielbicieli. Na ten obrót spraw miały też wpływ przeobrażenia ekonomiczne, kto by w trudnych i wariackich latach myślał o zabiegach plastycznych, gdy trzeba było się troszczyć o inne rzeczy. Dzisiaj jednakże, coraz więcej osób, również z klasy średniej może sobie zezwolić na poprawę urody. Dzięki temu, iż powstaje coraz więcej takich miejsc, stawki stają się również konkurencyjne. Co by tu dużo nie mówić, operację można już przeprowadzić za 1,5 tysięcy złotych, i choć bardzo często górna granica krąży wokół sumy 20 tysięcy złotych, to istnieją także oczywiście zabiegi droższe, dochodzące do kwoty ponad 30 tyś. złotych.

przyrzady chirurgiczne

Autor: docmonstereyes
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie istnieją najpopularniejsze operacje, które wykonuje chirurg plastyczny?

Na takie zagadnienie powinniśmy odpowiedzieć podsumowując powodzenie następujących operacji w wybranych placówkach chirurgii plastycznej.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiany artykuł, to super, gdyż ten opublikowany poniżej (https://dentistree.pl/index.php/cennik/#stomatologia-dziecieca) również ma podobne informacje – nie zwlekaj, tylko zobacz go.

na początek idzie operacja powiększania piersi, ale także ich zmniejszania. Tak to już jest, iż jedne osoby natura za mocno obdarzyła, innych trochę mniej, no ale da się to nadrobić.

Drugim z najbardziej wybieranych operacji jest lifting twarzy. Dzięki możliwości podniesienia skóry twarzy i szyi, aby usunąć nadwyżkę obwisłej skóry, można odświeżyć swój zewnętrzny charakter i odkryć wlasne piękno na nowo.

inne operacje to:

korekta nosa pozwala wymodelować nos podług swojego uznania, powiększenie ust, przeszczep włosów czy plastyka uszu. Do tej grupy można także dołączyć lifting szyi czy liposukcję brzucha.

Każdy z zabiegów jest w pełni pewny. naturalnie warto odnaleźć najbardziej profesjonalną klinikę, najbardziej bogaty wybór mamy w dużych ośrodkach miejskich: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Katowicach.