Skip to content

Z jakiej przyczyny warto postawić na makijaż w rodzaju „przydymione oko”?
Dlaczego warto wybrać make-up w rodzaju smooky eye? Przede wszystkim z tego powodu, iż to absolutnie dobrze sprawdzony rodzaj make-upu, który może sprawdzić się doskonale z prawie każdą kreacją. Tego typu makijaż to doskonały wybór, gdy po prostu nie wiesz, jak dobrać makijaż. Bywa przecież tak, że cały outfit jest już kompletny, a zostaje jedynie wybór make-upu. Czasem to właśnie tutaj zaczynają się schody. Jednak na smooky eye można stawiać bez wahania, zawsze wtedy, gdy zastanawiasz się, jakiego wyboru dokonać.

Z jakiego powodu dobrze jest postawić na makijaż w rodzaju smooky eye? Głównie z tego powodu, iż to zdecydowanie dobrze sprawdzony rodzaj make-upu, który będzie wyglądać perfekcyjnie z prawie każdą stylizacją. Tego rodzaju makijaż to idealny wybór, gdy po prostu nie wiesz, jak dobrać makijaż. Zdarza się, że cała kreacja jest już gotowa, a zostaje jedynie wybór makijażu. Czasami to akurat w tym miejscu pojawia się największy problem. Jednakże na smooky eye można stawiać bez wątpliwości, za każdym razem, gdy nie wiesz, jakiego wyboru dokonać.

smooky eye

Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno nie wyjdziesz na tym źle. „Przydymione oczy” zwyczajnie prezentuje się bardzo dobrze, a komponuje się zwłaszcza z wieczorowymi kreacjami.

Ten typ makijażu doskonale pasuje na wieczór, gdyż robi wrażenie eleganckiego, a czasem nawet nieco oficjalnego. Z drugiej strony smooky eye nie można odmówić dużego uroku. Tego rodzaju makijaż (kliknij tu) nadaje się także do podkreślenia seksapilu kreacji. To bardzo kobiecy rodzaj make-upu.

Jeszcze jedną mocną stroną smooky eye jest to, że make-up tego rodzaju zawsze jest modny. Doskonale prezentował się już w dawnych latach i świetnie prezentuje się także w dzisiejszych czasach. Można zgadywać, że za parę lat także duża ilość kobiet będzie stawiała na „przydymione oczy” które są po prostu niezwykle wszechstronne. Nie istnieją tu również bariery jeżeli chodzi o rodzaj lub kolor cery. Ten rodzaj make-upu będzie pasował w przypadku wszystkich typów urody – makijaż (sprawdź Gabinet ARTBEAUTY) smooky eye.

Co więcej, jest to makijaż łatwy do wykonania. Poradzisz sobie z nim bez problemu, nawet jeżeli jak dotąd nie malowałaś się zbyt często albo pomagał Ci w tym ktoś inny. Wszystko co musisz mieć to czarna kredka do oczu a także dwa cienie. Pierwszy jasnobrązowy, a kolejny ciemnobrązowy. Do tego będziesz potrzebować również tuszu do rzęs.