Skip to content

Zabawki naszego dzieciństwa
Kilka lat temu zabawki marzeń można było zobaczyć jedynie w . Najzamożniejsi na urodziny otrzymywali oryginalne lalki i wielkie zestawy klocków. Obecnie sklepy z zabawkami czarują nawet poważnych dorosłych.

Meble do pokoju dziecka MAYA AMBIANCE TEXTILE

Autor: Sauthon
Źródło: Sauthon

Jeszcze niedawno najpiękniejsze zabawki można było dotknąć tylko w Pewexach. Najzamożniejsi w prezencie otrzymywali firmowe Barbie i prawdziwe zestawy klocków. Obecnie sklepy z zabawkami czarują nawet dorosłych.

Nieśmiertelne klockiLego to od jakiegoś czasu uwielbiane zabawki dla chłopców. W tej materii nic nie uległo zmianie – pociechy non stop z rumieńcami podziwiają kolejne serie kultowych klocków. 20 lat temu szczytem marzeń była seria Technics, ale niewielu ją miało. Dzisiaj w w sklepach firmowych to rodzice biegają od półki do półki. Mówi się, że nigdy nie kupujemy Lego potomkom – najczęściej robimy to dla siebie.

Jeżeli omawiana tutaj kwestia jest dla Ciebie ciekawa, to ponadto sprawdź także podobne warte zapoznania się materiały.

Najzgrabniejsze lalkiKolekcja kultowych lalek to nawet teraz najważniejszy szczegół dzieciństwa. To ciągle nietanie zabawki, ale wydają się bardziej dostępne niż parę ładnych lat temu. Ciągle pojawiają się coraz nowsze figurki, ewoluują razem z nami i otrzymują nowoczesny wygląd. Sklep internetowy dla dzieci z marszu demonstruje interesujący świat lalek Barbie. Rozkoszne lalki nie są jedyne – małe dziewczynki niekoniecznie szaleją za różowymi lalami. Zabawki Monster High to przeciwieństwo, bo to prawdziwie mroczne lalki w wampirycznym stylu. Zdecydowanie to lalki dla dziewczynek z nieco innego świata.

Kolejka i samochodzikiKażdy wie, że, zabawkowy pociąg to niezaprzeczalny punkt dzieciństwa. Ci, którzy jej nie mieli, cierpią do dziś – szczęśliwie ten brak łatwo nadrobić. Najlepsza zdecydowanie jest nie ta nowoczesna, ale kolejka ze starych zdjęć, jeżdżąca po torach w dowolnych ustawieniach. Dużo elementów to gwarancja dobrej zabawy. Z tym dziecięcym marzeniem łączy się też drugie: tor samochodowy, ze skoczniami, przeszkodami. W tej chwili da się od razu zrealizować tę potrzebę, zabawki od fisher price go są najlepsze dla tych, którym od dzieciństwa marzyły się samochodowe wyścigi na dywanie.

Każdy z nas ma ulubione zabawki czasów przedszkolnych. To nie zawsze drewniane klocki i tekturowe pajacyki. Zabawki, które modne, dzisiaj też budzą zachwyt przedszkolaków.

Źródło: Krainazabawy.pl